В Росії опудало мамонта прищепили “спеціальною вакциною” (відео)

event 13:38 Четвер 05 Серпня 2021 КУРЙОЗИ

Воронезький музей-заповідник “Костенки” розмістив на сторінці в TikTok дивний відеоролик, знятий своїми силами. У ньому розповідається, як символ музею, мамонт Степан, був прищеплений “вакциною-мамонциною”. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про такий курйоз у РФ, розповів депутат Верховної Ради Дмитро Соломчук.

Деталі: На відео зображено, як медсестра, в ролі якої знялася фахівець зі зв’язків з громадськістю Олена Ніколаєнко, під грайливу музику з німих фільмів Чарлі Чапліна заходить в музей і питає: 

Мамонт Степан тут живе?“, – доглядачка вказує на експонат.
Дуже добре! Я якраз до нього!“, – заявляє медсестра, заправляє “вакциною-мамонциною” величезний шприц і робить мамонтові укол.

Читайте також: Український прикордонник поглузував із росіянина, який давав йому хабар (відео)

Нардеп Соломчук пожартував, що “Для того, аби повторити долю сумнозвісного мамонта Степана, достатньо лише двох уколів російського “зілля”.

У музеї пояснили, що до питання вакцинації вирішили підійти жартівливо і таким чином примирити супротивників і прихильників цієї процедури. Щоправда, що саме має підштовхнути їх до примирення не уточнили.

Коментар: “Якщо проаналізувати медичні досліди та оцінити статистику захворювань у Росії, можна дійти до висновку, що основна мета російської влади –  “мамонтизувати” власних громадян.

Не сумніваюсь, що автори цього маркетингового “шедевру” прийняли щось набагато міцніше за градусом. Усім здоров’я!“, – додав Соломчук.

Довідка: “Костенки” – вважають найбагатшою у Росії археологічною пам’яткою. Ще з часів Петра I тут знаходять велетенські кістки мамонтів і первісних людей. 

Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward