У Південній Кореї в спортзалах заборонили швидку музику: так борються з пандемією

event 11:54 Вівторок 13 Липня 2021 Здоров'я

У спортзалах столиці Південної Кореї Сеула і його околиць заборонили вмикати музику з темпом більше як 120 ударів на хвилину (bpm), щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

На бігових тренажерах максимальну швидкість обмежили до 6 кілометрів на годинупише BBC.

Представники системи охорони здоров’я кажуть, що такі обмеження не дозволять людям дихати занадто швидко і бризкати потом один на одного.

У спортзалах людям також дозволятимуть проводити тільки дві години за один раз, якщо це закрите приміщення. Там не можна буде приймати душ. Всі спортивні заклади повинні зачинятися до 22:00.

Такими обмеженнями уряд хоче запобігти повному закриттю спортзалів.

Так, Південна Корея нині бореться з новим спалахом коронавірусу. Прем’єр-міністр Кім Бу Кюм попередив 9 липня, що країна досягла “максимально кризового рівня”.

Водночас такі кроки влади поставили під сумнів власники спортзалів. Кан Хен Ку, який володіє тренажерним залом в Сеулі, не впевнений, що є докази того, що темп музики може повпливати на поширення вірусу. Він наголошує, що багато людей під час тренувань використовує навушники, і Хен Ку не розуміє, як можна повпливати на їхні плейлисти.

Як пише BBC, дані з Великої Британії за минулий рік дозволяють припустити, що спортзали не були значними осередками зараження.

А от навіть помірні аеробні вправи, такі як біг підтюпцем, краще поєднувати з піснями зі швидкістю 120-140 ударів на хвилину, в той час, як інтенсивні тренування, такі як зумба і кросфіт, вимагають ще швидшої музики.

Південна Корея досить успішно бореться із поширенням коронавірусу. Загалом від початку пандемії в країні з населенням у 51 млн людей виявили 169 тисяч випадків коронавірусу, більше як 2 тисячі пацієнтів померли.

Наразі в Південній Кореї повністю вакциновані 11,4% населення.

Джерело: сайт Hromadske

Читайте також: Українські розробники Instagram-фільтрів FFFACE.ME анонсували новий проєкт

Останні новини
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward