У Білорусі пройдуть військові навчання: у ЗСУ відповіли

event 09:46 Четвер 21 Вересня 2023 Війна
belarus

З 22 до 26 вересня на полігонах Білорусі пройдуть військові навчання. У зв’язку з цим Україна посилює пильність на кордоні та готує свої сили до адекватного реагування.

Про це йдеться у заяві Міністерства оборони Республіки Білорусь, та у коментарі командувача Об’єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва.

“У Збройних Силах Білорусі пройде двостороннє комплексне навчання. Мета навчання – вдосконалення рівня готовності органів військового управління оперативних об’єднань у забезпеченні безперервного управління підпорядкованими силами і засобами в ході ведення бойових дій”, – йдеться у заяві Міноборони Білорусі.

Маневри пройдуть у кілька етапів із 22 до 26 вересня на різних полігонах і ділянках місцевості. Переважно вони будуть відбуватися на територіях Брестської, Гродненської та Мінської областей Білорусі.

Білоруське міноборони заявило, що під час розроблення задуму навчання враховували “сучасні підходи до застосування військ на основі досвіду сучасних збройних конфліктів”.

Наєв зазначив, що оскільки на території Білорусі тривають військові навчання, активна фаза яких припаде на 22 та 26 вересня, будуть залучені п’ять полігонів, авіація та загальновійськові підрозділи, Україна готується реагувати. 

Читайте також: рф проводить розвідку енергооб’єктів України, – ГУР

“Це, звісно, не створює військової загрози, але є певна небезпека. Тож ми, своєю чергою, підсилюємо пильність та готуємо наші сили до адекватного реагування. Це звичайна військова практика. Ми керуємо тими силами, які є у складі стабілізаційних угруповань. У випадку зростання загрози Генеральним штабом Збройних Сил України будуть передані додаткові сили. Це проста військова арифметика: наших сил має бути достатньо для того, щоб нівелювати військову загрозу”, – заявив Наєв. 

Останні новини
08.12.2023, П’ятниця
07.12.2023, Четвер
06.12.2023, Середа
05.12.2023, Вівторок
04.12.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward