Здорові альтернативи цукру: як обрати натуральні замінники

event 14:00 Субота 15 Червня 2024 Здоров'я

Чимало людей намагаються обмежити кількість цукру у раціоні. Ми підготували докладну інформацію, яка допоможе перейти до більш збалансованого харчування, пише UAportal.

Замініть цукор натуральними підсолоджувачами

Білий цукор можна замінити на натуральні альтернативи, такі як мед, кленовий сироп або фініки. Це значно зменшить загальне споживання рафінованого цукру, але задовольнить бажання в солодкому.

Додавайте фрукти для природних солодощів

Додавання свіжих фруктів у страви та закуски – відмінний спосіб підсолодити страви природним шляхом та збільшити споживання клітковини та основних поживних речовин. Такі фрукти, як банани та яблука, додають стравам природної солодкості.

Також ці продукти сприятимуть відчуттю ситості завдяки вмісту клітковини. Ця проста зміна може зменшити бажання їсти солодке.

Читайте також: Про користь черешні для здоров’я: кому лікарі не радять їсти ягоду

Експериментуйте з ароматними спеціями

Ароматні спеції, такі як кориця, мускатний горіх та ванільний екстракт, можуть покращити смак їжі та напоїв, зменшуючи потребу у надмірному споживанні цукру. Експерименти зі спеціями та травами можуть надати рецептам більшої насиченості.

Також вони допоможуть робити страви ситнішими, не покладаючись на додавання цукру. Крім того, деякі спеції, такі як кориця, пов’язані з потенційним регулюванням рівня цукру в крові.

Зосередьтеся на цілісних продуктах

Овочі, цілісні зерна та нежирні білки можуть допомогти у створенні страв, які природно містять менше доданого цукру. Такий підхід не лише зменшує споживання солодкого, а й забезпечує повноцінне харчування.

Останні новини
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
13.07.2024, Субота
12.07.2024, П’ятниця
11.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward