Від зловживання солодощами виникає агресія та психічні розлади

event 06:00 Неділя 28 Травня 2023 Здоров'я

Вчені з Колорадо (США) розповіли, що вживання солодощів загрожує не тільки ожирінням і виникненням великої кількості хвороб, але і погіршенням психічного здоров’я, пише сайт Woman life.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За словами експертів, при домінуванні цукровмісних продуктів в раціоні виникає схильність до агресії і проблем з психікою.

Вживання великої кількості фруктози негативно впливає і на фізичне, і на психічне здоров’я. Використання популярного дешевого підсолоджувача відіграє важливу роль у розвитку агресії, біполярного розладу та синдрому дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ). Наукові співробітники впевнені, фруктоза здатна знижувати рівень енергії в клітинах людського організму.

При цьому активізується реакція видобутку їжі. Вона з’являється при почутті голоду і може стимулювати імпульсивність і агресію, оскільки в стародавні часи людині доводилося ризикувати життям, добуваючи їжу. Фахівці повідомили, що бажання надмірного вживання солодкого є еволюційним механізмом, який необхідний для виживання. Однак, так як на даний момент людина живе в легкій доступності солодких продуктів, даний спосіб виживання вважається не актуальним.

“При хронічній стимуляції даного механізму можна спровокувати придушення гедоністичних реакцій, що призведе до виникнення депресії”, — відзначили експерти.

Читайте також: Лікар розповів, як ефективно позбутися потягу до солодощів

Вони також додали, що гіперактивна реакція організму людини на цукор, яка спровокована високим глікемічним індексом, сприяє появі афективних психічних розладів.

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
24.09.2023, Неділя
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward