Вчені назвали п’ять поширених повсякденних звичок, які впливають на тривалість життя

event 21:40 Четвер 16 Вересня 2021 Здоров'я

Крім генетики, на тривалість життя впливають певні повсякденні фактори. Намагаючись скоротити інтенсивність їхньої присутності в повсякденному житті, можна збільшити свої шанси досягти довголіття.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: На думку вчених, найбільш істотний вплив на тривалість життя можуть надавати наступні п’ять поширених повсякденних звичок.

Коментар: Повсякденні звички можуть здатися незначними але вони можуть накопичуватися і суттєво впливати на вашу тривалість життя. Дослідники виявили, що люди, які відмовилися від шкідливих звичок, можуть жити більше ніж на десять років довше, ніж ті, хто цього не зробив“, – повідомляє про це видання Express.

Вживання газованих напоїв

Згідно з даними, опублікованими в Jama Network, подібна пристрасть може мати тяжкі наслідки. Аналіз відомостей, що стосувалися 451 000 дорослих осіб, отриманих за 16 років спостережень, підтверджує, що вживання двох або більше газованих напоїв в день пов’язане з підвищеним ризиком смертності від хвороб системи кровообігу, а вживання одного – від захворювань травної системи

Велика кількість яєць

Фахівці Північно-Західного університету прийшли до висновку, що з поїданням яєць у великій кількості асоціюється “ризик смерті від будь-якого захворювання або серцевого захворювання”. Ризик серцево-судинних патологій у завзятих любителів цього продукту збільшується на 17%, підрахували експерти.

Штучні підсолоджувачі в раціоні

Дослідження, опубліковане в журналі Circulation, містить висновок, що щоденне споживання штучних підсолоджувачів пов’язане з більш високим ризиком смертності від серцево-судинних захворювань, раку. Вчені пов’язують це з негативним впливом підсолоджувачів на кишкову мікрофлору.

Куріння

Середня тривалість життя курців як мінімум на 10 років менша, ніж у некурящих людей. У свою чергу, відмова від куріння зменшує схильність діабету, покращує роботу кровоносних судин, допомагає серцю і легеням. Провідні експерти в області охорони здоров’я констатують, що відмова від куріння у віці до 40 років знижує ризик смерті від хвороб, пов’язаних з курінням, на 90%.

Стрес

Вчені Каліфорнійського університету виявили, що стрес, якому організм піддається протягом тривалого періоду часу, робить більш низьким рівень клото – гормону, що регулює процес старіння. Це може скоротити тривалість життя. До того ж стрес збільшує ризик серцевих нападів і інсультів.

Джерело

Читайте також: Синоптик розповів, коли в Україну повернеться “бабине літо”

Останні новини
25.10.2021, Понеділок
24.10.2021, Неділя
23.10.2021, Субота
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward