Продукти, що рятують від головного болю: поради дієтолога

event 05:00 Неділя 12 Березня 2023 Здоров'я

Головний біль виникає через сигнали, що взаємодіють між мозком, кровоносними судинами та навколишніми нервами.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Під час головного болю невідомий механізм активує певні нерви, які впливають на м’язи та кровоносні судини. Ці нерви й надсилають у ваш мозок сигнали болю, пише сайт zhenskiy.

Наступним «ступенем» головного болю є мігрень і це вже повністю неврологічне захворювання. Воно проявляється нападами, які можуть виникати з різною частотою — від 1-2 разів на рік, до кількох разів на місяць. Основним проявом «атаки» мігрені є головний біль, який може бути дуже сильним.

На думку американських дієтологів, для того, щоб позбутися нав’язливого головного болю, слід включити до свого щоденного раціону кілька продуктів, які є найважливішими джерелами Омега-3.

Так, рекомендується регулярно вживати жирні сорти риби та горіхи. Це дозволить мінімізувати напади головного болю і практично повністю їх позбутися.

Серед найбільш доступних продуктів, які є «лідерами» за вмістом Омега-3. Дієтолог рекомендує вживати форель, тунець, скумбрію, лосось, анчоуси, сардини та горіхи.

Читайте також: Що їсти, щоб зберегти здоров’я очей: корисні продукти та їх вплив

Крім цього зазначається, що волоські горіхи також багаті на такий елемент, як магній, який, своєю чергою, знижує частоту і тяжкість мігрені.

Дієтолог зазначає, що такі продукти мають бути не рідше трьох разів на тиждень у раціоні людей, які скаржаться на постійні головні болі.

Останні новини
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward