Медики розповіли, чому корисно їсти огірки кожного дня

event 16:41 П’ятниця 22 Липня 2022 Здоров'я
Ogirky

Свіжі овочі та фрукти – це незамінне джерело вітамінів та мінералів. Щоденно вживаючи свіжі овочі та фрукти, ми отримуємо необхідну кількість вітамінів А, С, Е, В1, В2, В6, К, РР. Про це повідомляє GreenPost.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Крім того, багато заліза, калію, магнію, кальцію, фосфору та інших мікроелементів. Завдяки цим речовинам відбуваються процеси кровотворення, зміцнюється імунітет, забезпечується нормальна діяльність всіх органів та систем.

Огірки та їх користь

Огірки зволожують організм. Медики завжди наголошують на важливості вживання достатньої кількості води, особливо в спеку. Але джерелом рідини не обов’язково мають бути напої. Огірки містять 97 відсотків води, що робить їх ідеальними для зволоження організму.

Знижують ризик раку. Огірки містять лігнани та поліфеноли – ці речовини, як показують дослідження, знижують ризик деяких видів раку. Це відноситься, наприклад, до раку молочної залози та раку шийки матки.

Забезпечують міцні кістки. Огірки багаті на вітамін К, який допомагає кальцію краще розподілятися в організмі – це, у свою чергу, підтримує щільність кісток, захищає нас від переломів, допомагає запобігти остеопорозу.

Читайте також: Чому вибухають банки з консервацією: 6 найчастіших помилок

До речі, вітамін К вважається однією з найкращих речовин для підтримки мозкової активності у похилому віці.

Очищають організм. Вживаючи огірки, ми допомагаємо своєму кишечнику краще очищатись. Ерепсин, що міститься в них, розщеплює білок, сприяє хорошому травленню, перетравленню м’яса.

Знімають стрес. Огірки є багатим джерелом низки вітамінів групи В – вони потрібні для неврологічного здоров’я, стабільної психіки, активної розумової діяльності, стресостійкості.

Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward