Гороскоп на тиждень 25 -31 липня: що чекає на Близнюки, Терези та інші знаки

event 15:13 Субота 23 Липня 2022 БЛОГ

Гороскоп на тиждень 25 -31 липня підкаже, кому зі знаків варто триматися якомога далі від пліток, а хто зможе побачитися з людьми, за якими сумували.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку розповість, кому варто стежити за своїми діями й словами, хто повинен розпрощатися з усім, що заважає рухатися вперед, а хто буде розгрібати наслідки своєї хитрості, пише Главред.

Овен

На тому тижні Овни можуть зіткнутися з труднощами, які будуть результатом старих помилок або необдуманих вчинків. Деякі представники знака можуть заплатити високу ціну за свою емоційну нестриманість, і це стане для них цінним уроком. На це тижні варто правильно розраховувати свої сили і можливості і реально оцінювати ситуацію, чітко відокремлюючи її від ілюзій. Не дозволяйте вплутувати себе в плітки і інтриги, тримайтеся подалі від конфліктів. Сприятливий період для поїздок, відпочинку і подорожей.

Тілець

Тільців чекає вельми цікавий тиждень, насичений різноманітними подіями. Не виключено, що допомога впливової людини може допомогти розвитку вашої кар’єри, ви зможете розраховувати на підтримку. На цьому тижні важливо позбавлятися від усього, що заважає вашому руху вперед. Прийшов час сказати “прощавай” як старому мотлоху, так і відносинам, які себе віджили. З Близнюками, Терезами і Водоліями відносини можуть бути напруженими, вони можуть розчарувати вас своїми вчинками. Це буде важливий тиждень, тому що він несе завершення розвитку кількох важливих подій або початок тих, розвиток яких може тривати навіть до кінця року.

Близнюки

На цьому тижні Близнюкам не дуже то й просто знайти спільну мову з оточуючими людьми. Ваша нестриманість може спровокувати розбіжності як на роботі, так і в стосунках з близькими людьми. Не варто стояти на своєму будь-що-будь, проявіть гнучкість, так ви зможете домогтися набагато більшого та уникнути скандалів. Не виключено, що допомога буде потрібна вашим близьким родичам і друзям. Ви підтримаєте рідних, іноді жертвуючи своїми інтересами. У фінансовому плані тиждень обіцяє бути для вас хорошим і вдалим, з можливістю отримання більш високих доходів або нових джерел заробітку. Сприятливий час для переїзду, зміни роботи й початку відносин.

Рак

На цьому тижні Раки можуть потрапити в неприємну ситуацію, якої можна б було уникнути діючи чесними методами, а не йдучи на хитрощі. Не виключені грошові надходження, оформлення документів і бюрократичні тяганини. Ви зіткнетеся з різними проблемами і ситуаціями, які можуть докорінно змінити ваше життя або життя вашої родини. На вас можуть вплинути події, що відбуваються в місті або країні, де ви живете. Всі ваші дії і слова на цьому тижні матимуть наслідки в майбутньому. Цей період важливий і для професійної діяльності, Ви зможете домогтися успіхів, приклавши максимальні зусилля. Жінкам потрібно уважно ставитися до свого оточення і поменше розповідати незнайомцям, інакше ваші плани й таємниці можуть стати надбанням громадськості.

Лев

У фокусі уваги Левів в цьому періоді питання кар’єри і професійного зростання. Ви не боїтеся нових обов’язків і беретеся за виконання навіть найскладніших завдань. Найамбітніші можуть домогтися підвищення, разом з яким прийде збільшення заробітку і фінансова стабільність. На цьому тижні перед вами відкриваються нові можливості і перспективи, і навіть час відпустки, не привід їх упускати. Важливо розпланувати кожен день і дотримуватися чіткого графіка і не відкладати справи в довгий ящик. На цьому тижні вас потрясуть або засмутять новини про знайому вам людину.

Діва

На цьому тижні Дівам доведеться в професійних або особистих цілях більше спілкуватися з людьми, яких хотілося б уникати. Такі контакти можуть стати справжнім випробуванням для вашої нервової системи, вам доведеться контролювати кожне слово і дію. Активність та ініціативність в цьому періоді стане фундаментом, який визначить ваші майбутні успіхи або провали. Вас порадують новини, пов’язані з дітьми.

Терези

Терезів чекає цікавий і активний тиждень. З’явиться можливість побачитися з родичами і людьми, за якими встигли скучити. Витрати цього тижня більшою мірою будуть зв’язні з дітьми, освітою, відпочинком і розвагами. Не виключено, що хтось із близьких або друзів розчарує вас своїми вчинками. Сприятливий період для нових починань. Ви зможете досягти великих успіхів, якщо ретельно розплануєте кожен свій крок і оціните наслідки своїх вчинків. Остерігайтеся втрати або крадіжки особистих речей на цьому тижні.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні доведеться приймати важливі рішення. Часу на роздуми може і не бути, тому доводиться діяти швидко. Ваша зайва обережність може перешкодити вам досягти успіху, ви побоїтеся ризикувати і можете втратити неймовірну можливість. Не виключені нові цікаві знайомства. Досвід співрозмовників допоможе вам уникнути помилок в майбутньому. На цьому тижні можуть активізуватися ваші недоброзичливці й пліткарі. Не піддавайтеся на провокації та обходьте цих людей десятою дорогою. У сімейних відносинах будь-яку проблему можна вирішити за допомогою такту, дипломатії й терпіння. Люди під знаком Стрільця, Лева або Діви можуть вас чимось образити.

Стрілець

На цьому тижні Стрільцям можуть нагадати про себе старі образи родичів і близьких друзів. Відносини з людьми напружені, зростає ймовірність конфліктів. Вас чекає тиждень сильних, часом протилежних емоцій, які можуть глибоко потрясти або найнесподіванішим чином зачепити душу. Деякі втрати або невдачі протягом тижня навчать вас тому, що ви, ймовірно, запам’ятаєте на все життя. Люди, народжені під знаком Раку, Скорпіона або Риб стануть джерелом важливої інформації, яку ви зможете використовувати в своїх інтересах. Поїздки і подорожі принесуть вам масу позитивних емоцій. Вільні Стрільці можуть зустріти людину, яка зіграє важливу роль в житті.

Козоріг

Козерогам в цей період випадає можливість розв’язувати фінансові проблеми й зміцнити матеріальне становище. Не виключені солідні грошові надходження, вигідні угода або нове джерело доходів. На цьому тижні вас чекають події, які можуть бути пов’язані з дитиною або молодим родичем. Спілкування з оточенням вимагає такту, варто стежити за словами, щоб своїми висловлюваннями не спровокувати незручну ситуацію. Тиждень буде вдалим для покупок, ви зможете придбати потрібні вам речі й добре заощадити.

Водолій

Протягом тижня з 25 по 31 липня у вас будуть великі надії на розвиток ваших планів, від яких ви будете очікувати фінансової вигоди, професійного або сімейного успіху. В цьому періоді ви багато уваги приділяєте питанню зміцнення відносин, як з коханою людиною, так і з родичами. Ви намагаєтеся більше часу проводити з близькими людьми, оточуючи їх увагою і турботою. Вільні представники знака зможуть зустріти ту саму людину, яка змусить їх серце битися частіше. У професійній діяльності цей тиждень варто присвятити налагодженню і зміцненню ділових контактів. Придивляйтеся до свого оточення підступні дії людей, які зуміли завоювати вашу довіру можуть вдарити по репутації.

Риби

На цьому тижні Риби можуть очікувати на кардинальні зміни. Вони можуть бути пов’язані з переїздом, новою роботою або зміною діяльності. Ви зможете домогтися успіхів у професійній діяльності, ваші активність і цілеспрямованість не залишаються непоміченими й допомагають досягати найкращих результатів. Не виключені привабливі пропозиції, які допоможуть зміцнити ваш фінансовий добробут. Ви зможете розраховувати на допомогу людей, народжених під знаком Рака або Скорпіона. Вас порадують хороші новини здалеку.

Автор:
Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward