Засуджено жительку Одещини, яка ще з 2014 року воювала в складі “днр”

Засуджено жительку Одещини, яка ще з 2014 року воювала в складі “днр”

Засуджено жительку Одещини, яка ще з 2014 року воювала в складі “днр”. Її визнано винною та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Прокуратура довела, що жінка у 2014 році вступила до підрозділу терористичної організації “днр”. Жінка перебувала у так званому “відділу громадської безпеки Макіївського гу мвс“днр” у званні прапорщика поліції. Засуджена патрулювала на блокпостах та забезпечувала “правопорядок” в місті Макіївка. Крім того, вона переконувала місцеве населення у легітимності злочинної діяльності так званої “поліції днр” та самопроголошеної влади.  

Читайте також - Встановлено особи окупантів, які чинили безчинства в Ірпені

Під час своєї діяльності вона неодноразово заохочувалась і за досягнення високих результатів її внесено на дошку пошани так званого “мвс “днр”.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини