Встановлено особи окупантів, які чинили безчинства в Ірпені

event 11:55 Середа 25 Січня 2023 ПОДІЇ
okupanty

Встановлено особи окупантів, які жорстоко, образливо та принизливо ставилися до цивільного населення, намагаючись виявити патріотично налаштованих громадян України.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

За даними слідства, впродовж березня 2022 року командир та старший стрілець розвідник відділення розвідувального взводу 104-го гвардійського десантно-штурмового Червоного прапора полку, разом з підпорядкованими бійцями проводили спеціальні рейди у м. Ірпінь Бучанського району Київської області. 

Вони жорстоко, образливо та принизливо ставилися до цивільного населення, намагаючись виявити патріотично налаштованих громадян України.

Військові рф незаконно проникли до житлового будинку, де було двоє цивільних осіб. Вони завдавали удари по тулубу і голові потерпілого та, імітуючи вбивство, здійснювали постріли поряд з головою.

Надалі для проведення допиту вони вивели чоловіка у двір будинку.  Там військовий рф нібито через ненадання “правдивої інформації”, направив на потерпілого автоматичну зброю. 

Читайте також – СБУ затримала чергового агента, який “наводив” ракети на енергооб’єкти Одеси

Імітуючи розстріл, він здійснив дві черги пострілів з однієї та іншої сторони потерпілого, завдавши йому сильних моральних та психічних страждань.

Останні новини
29.01.2023, Неділя
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward