В Одесі чоловік побив дворічного сина дівчини 

В Одесі чоловік побив дворічного сина дівчини 

Одеські поліцейські розслідують обставини травмування дитини.

Про це повідомили в пресслужбі поліції.

Як виявилось, коли жінка пішла з дому у справах, її цивільний чоловік залишився з дворічним хлопчиком. Дитина почала бігати по квартирі та плакати, і чоловік взявся "заспокоювати" та "виховувати" її фізичною силою.

Читайте також: В обхід польського кордону: Україна планує більш передбачуваний експортний маршрут

Повернувшись додому, мати виявила на тілі сина садна, почервоніння і відбитки рук, забрала його та пішла до батьків.

У поліцію про побиття дитини повідомила мати жінки. Хлопчика оглянули лікарі і діагностували йому забої мʼяких тканин сідниць, скронь та лоба.

Читайте також: ЗСУ збили сьомий літак росіян за тиждень

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 127 (катування) КК України. Призначена судово-медична експертиза.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини