ПСЖ — Баварія (0:1). Огляд матчу та відео голів (відео)

event 11:12 Середа 14 Квітня 2021 ПОДІЇ

ПСЖ приймав Баварію у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео гола та огляд матчу ПСЖ – Баварія.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Суперники з перших хвилин довели, що боротьба буде не на життя, а на смерть. ПСЖ втратив кілька стовідсоткових нагод у першому таймі. Неймар, зокрема, не раз влучав у каркас воріт. За таке марнотратство парижан покарав Шупо-Мотінг, зігравши першим на добиванні.

По перерві Баварія продовжила насідати на ворота суперника, а ПСЖ відповідав стрімкими контратаками. Підопічним Почеттіно все ж вдалось втримати комфортну для себе поразку (0:1, але 3:3 за сумою двох матчів), яка гарантувала вихід у півфінал Ліги чемпіонів. Там французи зіграють з тріумфатором пари Манчестер Сіті – Борусія Дортмунд, який визначиться сьогодні.

Джерело: сайт football24