Нардеп Соломчук написав заяву на скандального екснардепа Барну за напад у прямому ефірі

event 16:17 П’ятниця 14 Травня 2021 ПОДІЇ

Нардеп від Слуги Народу Дмитро Соломчук написав заяву в поліцію на колишнього нардепа БПП Олега Барну за напад у прямому ефірі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нардеп Соломчук вважає, що Барна почав бійку, оскільки не зміг відповісти на жодні питання, що стосуються відкриття ринку землі в Україні. 

Коментар:Ексдепутат прийшов у студію на негативі та шукав, напевно, якихось приводів. Коли я йому (Барні – ред.) поставив питання, чому під час каденції Порошенка разом із депутатами ЄС всі дотації замість малих фермерів направляли для трьох-чотирьох холдингів, у Барни відразу почалась істерія. Потім почав казати, що розпаювання не потрібно було робити. Він почав маніпулювати тим, що країни Прибалтики відкрили ринок землі і там викупили землю німці, шведи. Я йому зробив зауваження, що там зовсім інший закон був прийнятий – адже там дозволили іноземцям продавати землю, а у нас – ні. Очевидно, що не маючи пояснень, звідки взялась земля у холдингів Порошенка, він відразу ж накинувся з кулаками. Я цього не очікував. Між тим вважаю, що на телебаченні слід вирішувати конфлікти дипломатично, професійно та апелювати опоненту словами і реальними речами, які є в законах“, – повідомив нардеп.

Що сталося?

На телеканалі “Правда тут” під час прямого ефіру нардеп Соломчук розповідав про головні переваги відкриття ринку землі для громадян України. Йому опонував колишній нардеп БПП Олег Барна. Між політиками зав’язалася словесна перепалка. Проте, коли у Барни закінчилися аргументи він вирішив продовжити дискусію кулаками.

У своєму Telegram-каналі нардеп Соломчук прокоментував цей інцидент та зауважив, що лише людина, яка не може вести змістовного діалогу, починає махати кулаками. Окрім цього, він зауважив, що українці з екранів своїх телевізорів мають бачити конструктивні дебати, а не те, як один чоловік “кидається” на іншого.

Скандальний нардеп Барна: що про нього відомо

Найвідоміший скандал за його участі трапився у грудні 2015 року, коли він намагався винести з трибуни Верховної Ради тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Ввечері 1 вересня 2015 року сталася бійка Барни з депутатом фракції РПЛ Юрієм Чижмарем у приміщенні телеканалу NewsOne. Під час інциденту Барна зламав радикалу ребро.

У жовтні 2018 року Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова у кулуарах Верховної Ради. Агресивну реакцію депутата викликало запитання журналіста про кнопкодавство Барни.

У грудні 2018 року Олег Барна в ефірі парламентського телеканалу “Рада” почубився із депутатом від ВО “Свобода” Юрієм Левченком.

Читайте також: Нардеп Соломчук: “Якщо біологічна істота Барна звик жити за законами племені, то його треба ізолювати від оточуючих”

Останні новини
27.10.2021, Середа
26.10.2021, Вівторок
25.10.2021, Понеділок
24.10.2021, Неділя
23.10.2021, Субота
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward