У мобільній версії Gmail з’явилася нова функція

event 12:08 Субота 15 Травня 2021 ПОДІЇ

Щоб активувати цю функцію на iOS або Android, потрібно відкрити бічне меню і вибрати пункт налаштувань.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Компанія Google розширює можливість доступу до повідомлень Chat прямо з Gmail для більшої кількості користувачів iOS і Android.

Можливість використання месенджера Chat в Gmail є тестовою функцією. Тому вона може бути ще недоступною для всіх користувачів, в залежності від налаштувань облікового запису.

Її можна активувати для особистих облікових записів, але не для робітників. Щоб активувати цю функцію на iOS або Android, потрібно відкрити бічне меню і вибрати пункт налаштувань. Потім потрібно в розділі “Загальні налаштування” потрібно знайти пункт “Chat (early access)” і активувати відповідний перемикач.

У деяких випадках опція активація Chat може бути недоступною. У таких випадках може знадобитися спочатку активувати Chat в настільній версії Gmail за наступним посиланням, (вибрати Google Chat і зберегти налаштування). Після цього потрібно перезавантажити мобільний додаток на смартфоні та знову зайти в його налаштування.

Після виконання всіх цих дій і активації Chat, в нижній частині програми Gmail з’явиться нова вкладка, що надає доступ до миттєвих повідомлень. При цьому користувачі отримають доступ до особистих і групових чатів прямо в Gmail.

Chat

Chat є заміною для месенджера Hangouts, від якого користувачі поступово відмовляються. Chat можна використовувати, як додатка. Але для тих користувачів, кому не подобається мати на своєму пристрої безліч окремих додатків для обміну повідомленнями, тепер доступна можливість спілкуватися прямо в поштовому додатку.

Джерело: сайт ITC.ua.

Читайте також: Епідеміолог прогнозує, що COVID-19 влітку піде на спад з природних причин

Останні новини
23.06.2021, Середа
22.06.2021, Вівторок
21.06.2021, Понеділок
20.06.2021, Неділя
19.06.2021, Субота
18.06.2021, П’ятниця
17.06.2021, Четвер
16.06.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward