Нардеп Соломчук: “Якщо біологічна істота Барна звик жити за законами племені, то його треба ізолювати від оточуючих”

event 10:32 П’ятниця 14 Травня 2021 ПОДІЇ

Колишній народний депутат Верховної Ради від БПП Олег Барна знову вляпався у черговий для нього політичний скандал.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: 13 травня в ефірі каналу “Правда тут” він побився з чинним нардепом Дмитром Соломчуком

Конфлікт почався під час обговорення відкриття ринку землі в Україні. Нардеп Соломчук розповідав про головні переваги відкриття ринку землі для громадян України. Йому опонував Олег Барна. Між політиками зав’язалася словесна перепалка. Проте коли у Барни закінчилися аргументи він вирішив продовжити дискусію кулаками.

У своєму Telegram-каналі нардеп Соломчук прокоментував цей інцидент та зауважив, що лише людина, яка не може вести змістовного діалогу, починає махати кулаками. Окрім цього, він зауважив, що українці з екранів своїх телевізорів мають бачити конструктивні дебати, а не те, як один чоловік “кидається” на іншого.

Коментар: Прямий ефір телеканалу – це не вулиця, де на удар треба відповідати ударом. З екранів телевізорів наші люди мають бачити конструктивну дискусію, а не те, як неадекватна людина дозволяє собі підло вдарити іншу в обличчя“, – повідомив нардеп.

Також, Соломчук додав, що настільки неадекватним діям Барни оцінку можуть дати лише психологи. А сам екснардеп повинен нести відповідальність перед законом. 

Коментар: Завтра Барна може накинутись на людей на вулиці чи вчинити інші неадекватні дії, які потребують оцінки психологів. Він має нести відповідальність перед законом, тому я вчиняю як громадянин правової держави. Неадекватність не має породжувати неадекватність, а мати відповідні правові наслідки“, – додав нардеп.

Нагадаємо, що скандальний Барна вже не вперше зашкварюється подібним чином.

Найвідоміший скандал за його участі трапився у грудні 2015 року, коли він намагався винести з трибуни Верховної Ради тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

У жовтні 2018 року Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова у кулуарах Верховної Ради. Агресивну реакцію депутата викликало запитання журналіста про кнопкодавство Барни.

У грудні 2018 року Олег Барна в ефірі парламентського телеканалу “Рада” почубився із депутатом від ВО “Свобода” Юрієм Левченком.

Читайте також: Набув чинності закон про заочне засудження

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward