Як відмити вікна без газет та оцту: найкращі з народних порад

event 14:30 Неділя 01 Жовтня 2023 Дім-Сад

Миття вікон не забере багато часу, якщо є досвід, відповідний засіб та підручні інструменти. Решті доводиться покладатися на волю випадку і народні поради, які, відверто кажучи, не завжди рятують, пише Pixel inform.

Ось як роблять досвідчені домогосподарки, обходячись без газет та оцту.

Як мити вікна

Головне завдання восени – вимити вікна без розлучень, щоб вони якомога довше простояли чистими. Оцет як аналог побутової хімії в цьому плані непоганий, але тільки його запах до вподоби не всім.

Щодо газет, то не в кожному домі їх виписують і купують, а по-друге, намокаючи, вони розшаровуються і прилипають до шибок.

Варіант перший: лимонна кислота

Візьміть 2-3 столові ложки кислоти на 1 літр води та використовуйте цей розчин для очищення. Скло натирають сухою серветкою.

Варіант другий: гліцерин

Сам собою гліцерин для миття вікон не використовують. Куди корисніше приготувати розчин для захисту скла від бруду – 2 ст. л. гліцерину на 5 ст. л води. Розчин наносять на чисту ганчірку і протирають вимите скло.

Читайте також: Експерти із клінінгу пояснили, чому потрібно негайно викинути віник

Варіант третій: синька

Додайте щіпку порошку на літр води і протріть чисті вікна – завдяки легкому блакитнуватому відтінку скло буде довше здаватися чистими.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward