Експерти із клінінгу пояснили, чому потрібно негайно викинути віник

event 14:30 Субота 30 Вересня 2023 Дім-Сад

Звичайний віник безнадійно застарів для прибирання — він збирає великий бруд, але при цьому піднімає у квартирі великі клуби пилу.

Як пояснюють експерти з прибирання, замість застарілої мітелки вдома потрібно тримати пару-трійку пилососів і сучасну швабру, пише Ukr.Media.

Віник — це атавізм, в ньому немає жодної практичної користі, крім шкоди. Сухе прибирання віником піднімає пил у повітря. Велике сміття ви зберете, але в повітрі залишиться маса пилу. У квартирі прибирання краще проводити пилососом, заявили фахівці.

На думку експертів, не варто вдома обмежуватися одним пилососом: ідеально, якщо їх буде три. Робот-пилосос може провести самостійне прибирання приміщень, поки всі на роботі. Може також стати в пригоді бездротовий пилосос, яким можна швидко прибрати розсипану крупу на кухні або зібрати сліди бруду від взуття біля порога. Для генерального прибирання оптимально підійде стаціонарний пилосос або швабра з мопом (тканинна насадка на швабру).

Читайте також: Популярні лайфхаки у прибиранні, які насправді не працюють

Шваброю можна робити як сухе прибирання, так і вологе. Пилососом або шваброю можна і стелі, і стіни протерти від пилу, будинок буде чистий. Усі ці гаджети набагато кращі, ніж віник, підкреслили експерти.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward