Як назвати донечку: 5 стародавніх імен для дівчаток

event 20:00 Неділя 16 Червня 2024 Дім-Сад

Стародавні імена вміють по-справжньому закохувати у себе. Від сучасних їх, зокрема, відрізняє незвичне звучання, тому батьки навіть зараз обирають для дітей ці варіанти.

На щастя, не всі стародавні імена зникли, багато останніми роками відроджуються, пише 24 канал.

Список стародавніх жіночих імен

Анісія

З давньогрецької мови ім’я Анісія перекладається як “доброчинна”. Такі дівчата вміють правильно розставляти пріоритети в житті. Вони гарно проявляють себе на роботі, адже завжди тримають у голові безліч хороших ідей.

Богуслава

Слов’янське ім’я Богуслава утворилося від чоловічої форми Богуслав, тому трактується як “та, що славить Бога”. Воно наділяє жінок легким характером. Вони намагаються уникати конфліктів та постійно шукати компроміс.

Соломія

Ім’я Соломія має давньоєврейське походження. Воно утворилося від слова “шалом”, яке з івриту означає “мир”. Власниці цього імені люблять яскраво виділятися серед свого оточення, тому часто перебувають у центрі уваги.

Матрона

Ім’я Матрона з’явилося ще у Стародавньому Римі. Воно походить від латинського слова “mater”, яке перекладається як “поважна дама” або “мати сімейства”. Дівчата, які мають це ім’я, зберігають спокій та витримку у будь-яких ситуаціях. Вони володіють неймовірною силою волі та інтелектом.

Читайте також: Блиск скла без хімії: як досягнути бездоганної чистоти

Аврелія

З латинської мови ім’я Аврелія трактується як “золота”. У дитинстві такі дівчатка можуть бути дуже енергійними та непосидючими. У дорослому віці їхня поведінка трохи змінюється, але все одно буває складно.

Ще декілька стародавніх імен для дівчаток

Насправді стародавніх імен до наших часів збереглося доволі багато. Деякі з них знову набирають популярність серед молодих батьків.

Одними з варіантів, до прикладу, є такі: Агафія (“хороша”, “добра”), Рута (“рудувата”, “подруга”), Лада (“мила, “хороша”), Одарка (“подарувати”).

Останні новини
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
13.07.2024, Субота
12.07.2024, П’ятниця
11.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward