Доглядаємо за садом в червні: що робити дачникам

event 17:16 П’ятниця 02 Червня 2023 Дім-Сад

Здавалося б, що з приходом літа можна відпочити від садових робіт. Зазвичай найактивніше доглядають за садом навесні. Але й влітку робота знайдеться, пише Prosto Way.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Подробиці

Якщо навесні ви не встигли зробити санітарної обрізки й повидаляти сухі чи змерзлі гілки, то в червні саме час це зробити. Оскільки сухі гілки добре виділяються серед живих.

Також можна розмножити чагарники способом зеленого живцювання. В малині зріжте верхівки гілок, якщо кущ вищий 1 метра, щоб вони гілкувалися, тоді в серпні зберете великий урожай.

В цей час можна підгодувати кущі смородини та малини гноєм. 2-3 кг на 1 квадратний метр. Саме у червні на малині може з’явитися захворювання – сіра гниль. Для профілактики радять притрусити міжряддя деревною золою, а листя – спеціальними розчинами.

Читайте також: Сприятливі дати для посадки фруктів: календар дачних робіт на червень

У червні можна покропити груші та яблуні від борошнистої роси та комах – шкідників. Для профілактики грибкових захворювань підійде бордоська суміш. Дотримуйтеся правил поливу. Саме в червні рослинам може не вистачати вологи. Розпушуйте ґрунт та політь бур’яни. Якщо у фруктових дерев з’явилася коренева парость, то треба її позбутися.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward