Книги, після прочитання яких Ви зможете розбагатіти

event 09:53 Вівторок 30 Листопадаа 2021 БЛОГ

Щоб змінити своє життя, та стати мільйонером, недостатньо працювати 24/7. Потрібно ще й читати потрібну літературу та спілкуватися з різносторонніми людьми.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Насправді, існує дуже багато книг, які допоможуть змінити Вам бачення світу та наштовхнуть Вас на якісні зміни в житті.

“Секрет”, Ронд Берн

Книга розкриває таємниці позитивного мислення та матеріалізації наших бажань. Вона розповідає, що потрібно знати лише один Секрет, щоб розбагатіти. Книгу написано за матеріалами знаменитого однойменого фільму.

“Багатий тато, бідний тато”, Роберт Кісайокі

Це, так званий, майстер-клас по управлінню грошима. Книга розповість, як правильно розставити свої пріоритети в житті, щоб все Ваше майбутнє перетворилося в суцільне свято.

Читайте також: Які речі варто викинути зі свого гардеробу

“Досягнення максимум”, Брайан Трейсі

В книзі розповідається про 12 принципів, що зроблять Вас непереможним у гонитві за успіхом. В ній йдеться, як змінити своє життя на краще та досягти фінансової незалежності.

“Думай і багатій”, Наполеон Хілл

Уже кілька поколінь людей вважають цю книгу однією з найбільш чудодійних у всьому світі. У цій книзі Ви знайдете випробуваний на практиці план, як стати багатою людиною. Вона розповість Вам про те, як діяти, і саме, як діяти негайно, як все життя йти вперед, влаштовувати своє щастя і примножувати багатство, тоді як інші не можуть навіть розпочати.

Джерело

Автор:
Останні новини
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward