Які речі не можна приносити в дім, щоб не притягнути біду

event 11:27 Вівторок 30 Листопадаа 2021 БЛОГ

У народі кажуть, що є категорія предметів, які ні в якому разі не варто брати з собою з вулиці, якими б чистими або нешкідливими вони не здавалися. Про це нам в дитинстві нагадували батьки, коли ми тягнули додому всяку нісенітницю. Розповідаємо вам, які саме речі не можна приносити в дім, щоб не притягнути біду.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Гроші

Монети (та й паперові купюри) легко вбирають енергетику тієї людини, у якої вони були в руках останній раз. До того ж знайшовши невелику суму, ви все одно не розбагатієте, а ось “зарядитися” негативною енергетикою зможете. Тому, якщо ви все одно вирішили підняти дрібницю, тоді витратьте її тут же на щось незначне, але ні в якому разі не несіть у свій будинок. Легкі гроші, в такій ситуації, повинні й витрачатися так само легко, не замислюючись.

Люстерко

Що стосується даного предмета, то ще наші предки наділяли їх магічною силою і до цього часу існує безліч повір’їв, як правильно поводитися з дзеркалами та де їх можна (і потрібно) розміщувати у квартирі, щоб посилити приплив позитивної енергії. Вважається, що ця річ дуже чутлива до біополя свого власника і, забравши додому чиєсь дзеркальце, ви можете ненароком порушити цілісність енергетичного поля і спроєктувати якісь моменти на себе (і не завжди вони будуть позитивними, тому краще не ризикувати).

Гребінець

З одного боку — кому спаде на думку тягти в будинок чужий гребінець, а от з іншого — такі випадки, на жаль, не рідкість. “Він ж майже новий! Помию з милом і буду користуватися”, — принцип, яким керується більшість людей, підбираючи чужий гребінь. Однак експерти рекомендують не робити необачних вчинків і вже точно не використовувати чужі гребінця, адже мало того, що це негігієнічно (ви ж не знаєте, чи були якісь хвороби у власника цього предмета чи ні), а по-друге, у волоссі людини акумулюється енергія і життєва сила і волосся, яке залишилося на гребені, зберігає інформацію про індивіда. І ви не можете точно передбачити, чи була щаслива та людина або ж у нього доля не склалася, і він таким чином спробував “передати” частину своїх проблем комусь іншому.

Гострі предмети

Що стосується ножів, ножиць, шпильок і голок, то підіймати їх мало того, що небезпечно, так ви ще й не знаєте, з якою метою їх використовував попередній власник. Це могло бути все, що завгодно — від магічних обрядів до будь-яких побутових розборок. Тому дані предмети краще обходити стороною і не в якому разі не підіймати.

Нитки

Випадково знайдений моток ниток теж не вартий того, щоб ви його забирали до себе додому. Експерти стверджують, що, наприклад, червона нитка, зазвичай використовується для оберегів або привороту, біла — для очищення і проведення будь-яких “світлих” ритуалів, а чорна — для наведення псування. Тому кілька разів подумайте, чи дійсно вам так потрібна ця знахідка?

Натільний хрестик або ікона

Натільні хрестики чи іконки є суто особистою, практично сакральною річчю, яка добре вбирає енергетику свого власника. Тому ні в якому разі не підіймайте хрестик з землі та вже тим більше не надягайте на себе, інакше тим самим ви візьмете чужу долю, яка може виявитися досить непростою Іконки теж не варто чіпати, інакше вам доведеться відповідати за гріхи та помилки іншої людини, що теж, погодьтеся, взагалі не заманливо.

Ювелірні прикраси та аксесуари

Прикраси — не такі вже прості речі, як здається на перший погляд. По-перше, це могли бути сімейні коштовності, які передавалися з покоління в покоління, кожен раз вбираючи все нову і нову енергетику. Найчастіше такі предмети володіли практично магічними властивостями, дію яких не варто випробовувати на собі. А по-друге, для попереднього власника те ж кільце або брошка могли бути символічними речами та виступати у якості оберегів або в тих же магічних ритуалах. А ось обручки зазвичай викидають тому, що хочуть позбутися від проблем в особистому житті. Ви ж не хочете тягнути чужі проблеми у свою сім’ю?

Годинники

Даний предмет вельми чутливий до біополя свого власника і, наприклад, відомі історії чимало випадків, коли людина помирала, то тут же, як за помахом чарівної палички, зупинявся і його годинник. Тому краще не порушувати цю енергетику і не “приміряти” на себе страждання і знегоди іншої людини. До того ж вважається, що годинник здатен відміряти час, який залишився (до розставання з коханою людиною, наприклад), тому не варто спокушати долю, забираючи собі те, що спочатку призначалося іншому.

Іграшки

Що стосується іграшок, особливо саморобних, то ті ж ляльки могли бути учасниками будь-яких магічних ритуалів (напевно ви чули про ляльок вуду, наприклад). І найчастіше від таких дрібниць позбавляються в надії прибрати псування, наведене на будинок (або на конкретну людину). І якщо ви не хочете накликати на свою сім’ю сварки, проблеми зі здоров’ям або фінансові труднощі, то краще просто пройдіть повз іграшки.

Статуетки птахів

Статуетки ворон, голубів та сорок притягують до будинку нещастя та бідність. А все тому, що ці птахи здавна користувалися поганою славою. Вважалося, що фігурки таких птахів точно не приносять нічого доброго, а навпаки, відводять удачу і процвітання.

Штучні квіти

Штучні квіти красиві зовні та порожні всередині. Вони були створені не природою, а людиною. Фахівці з езотерики вважають, що штучні квіти в будинку принесуть у ваше життя тільки неживе, підроблене, несправжнє.

Джерело

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward