Експансія Lancia на зовнішні ринки почнеться в лютому, коли вона представить Ypsilon третього покоління. Відомо, що це буде повністю електричний варіант в обмеженій кількості 1906 од.
Про це повідомляє Укравтопром.
Відповідно до 10-річного стратегічного плану “Відродження”, після 2028 року Lancia продаватиме лише повністю електричні авто.
Зараз Lancia продає лише одну модель, тридверну Ypsilon, яка була запущена у 2011 році на платформі Mini.
Довжина Ypsilon третього покоління буде трохи більше чотирьох метрів, або на 150 мм довше моделі другого покоління.
Автомобіль базуватиметься на архітектурі Stellantis e-CMP2, яка використовується в інших автомобілях групи, таких як Peugeot 208 та Opel/Vauxhall Corsa.
Читайте також: Porsche оновлює легенданий Panamera: що зміниться
Ypsilon буде виготовлятись в Сарагосі, Іспанія, разом з Corsa.
Після нового Ypsilon Lancia запропонує середньорозмірний фастбек Gamma (у 2026 році). За ним послідує компактний хетчбек Delta у 2028 році.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
