Вічно тікають від проблем: чоловіки цих знаків Зодіаку цілковиті боягузи

event 19:00 Неділя 04 Червня 2023 Астрологія

Чи можна визначити, чи є хтось боягузом за знаком зодіаку? Виявляється, так. Астрологи стверджують, що для певної групи чоловіків характерна схильність тікати від проблем та уникати будь-якої відповідальності, пише UAportal.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За словами фахівців із зірок, жінки поряд з такими чоловіками часто почуваються ошуканими та забутими. Йдеться про чоловіків Козерогів, Овнів і Дів.

Козеріг

Чоловіки-Козероги вважаються справжніми боягузами. Вони бояться багатьох ірраціональних речей. Навіть заговорити із жінкою про свої почуття – для них велика проблема. Якщо Козероги стикаються з труднощами, то не вирішують їх, а втікають. Крім того, вони не тримають слова, через що вони не мають великої компанії друзів.

Овен

Овни люблять яскраве життя, але без будь-яких зобов’язань, тому постійно втікають від найменших проблем. Вони зосереджені на розвагах та насолодах, бояться невдач, тому легко здаються. Обранка Овна дуже довго чекатиме від нього пропозиції руки та серця, і не факт, що дочекається. Уродженці знаку вважають, що шлюб не для них.

Читайте також: Це літо буде повним невдач та негараздів для цих знаків Зодіаку

Діва

Чоловіки, народжені під цим знаком, часто звертаються за допомогою до інших, перекладаючи на них свої проблеми. Їм подобається відсутність відповідальності за свої дії. Діви не хочуть вирішувати проблем, тому можуть “ухилятися” від них, посилаючись на вигадані хвороби. Вони явно не ті, на кого можна покластися.

Останні новини
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward