Стало відомо, як легко вирахувати щасливу дату весілля

event 13:42 Четвер 23 Листопадаа 2023 Астрологія

Вступ до шлюбу — дуже серйозний і відповідальний крок у житті людини. На щастя і мир у сім’ї можуть впливати найрізноманітніші чинники, зокрема й дата одруження, пише Ukr.Media.

Існує система, що враховує вплив чисел на життя людини, вона називається нумерологія. Одним із методів цієї системи є поетапне додавання всіх цифр в одній даті до отримання одного числа.

Наприклад, ваша дата весілля 7 грудня 2018 року. Кожну цифру складають: 7+1+2+2+0+1+8 = 21. Дві цифри 2 і 1, що вийшли, складають, отримуючи в результаті 3. У кожної пари має вийти число від 1 до 9. А далі вже перевіряєте, що означає ваша цифра.

Читайте також: Люди, народжені в ці дати, вважаються найрозумнішими: зазвичай вони серед геніїв

Що означає цифра

1 – шлюб, укладений під цим числом, здатний зіштовхнути подружжя в боротьбі за лідерство. Такій парі важливо навчитися знаходити компроміси для збереження гармонії та миру.

2 – цей шлюб можна вважати одним із найбільш гармонійних союзів, який може стати прикладом для багатьох. Для збереження миру в цій сім’ї, подружжю потрібно періодично не надовго розлучатися.

3 — це число здатне принести у стосунки дисгармонію і занепокоєння, оскільки в цій парі подружжя не бажає чути і поступатися одне одному. Щоб зберегти сім’ю, необхідно навчитися опановувати себе і приборкувати свій егоїзм, а також проявляти інтерес до життя партнера.

4 — цифра саморозвитку. Однак у шлюбі може статися так, що подружжя ставитиме на перше місце особисті інтереси, а не взаємну підтримку. У цьому разі партнерам необхідно шукати точки дотику і компроміси.

5 — гарантує парі свіжі емоції, враження та захоплення. Подружжю не потрібно докладати особливих зусиль для легкого контакту. Однак і в такому гармонійному союзі не варто забувати про власні справи та усамітнення.

6 – найщасливіше число для шлюбу. Завдяки підтримці в усьому, подружжя зможе прожити довгі та щасливі роки разом.

7 — ідеальна для людей, які бажають усамітнення і спокою. Шлюб буде щасливим і довгим, якщо обидва партнери чекають від стосунків саме цього.

8 — символ кар’єри та фінансового благополуччя. Ідеально підходить кар’єристам. У шлюбі ці люди будуть підтримувати один одного в робочих питаннях, через що зможуть багато чого досягти разом.

9 – означає завершення старого циклу і початок нового. Шлюб може бути важким, оскільки подружжю більше важлива особиста трансформація. При цьому, якщо обидва партнери працюватимуть над стосунками, то союз може бути цілком вдалим.

Останні новини
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
15.02.2024, Четвер
14.02.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward