Кількість знищеної та ураженої російської техніки знову зросла - за 2 тижні було вражено 778 одиниць.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Як зазначається, це дані ударних підрозділів, яким передаємо безпілотники в межах Армії дронів.

Читайте також: Україна підписала безпекову угоду з Євросоюзом: деталі
"Щоденно вони знищують російську техніку, а ми щотижня публікуємо їхні результати. «Пташки» підбивають ворожі танки, бойові броньовані машини, артилерію, склади з боєприпасами й опорні пункти та знижують бойовий потенціал ворога. Працюємо, щоб у Сил оборони було більше технологій та інновацій. Це має стати нашою кількісною і якісною перевагою над ворогом", - зазначив Федоров.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
