У п'ятницю, 26 січня, на підконтрольну Україні територію вдалося повернути тіла ще 77 полеглих оборонців.
Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Зазначається, що передання тіл загиблих воїнів здійснювали у взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України, ЗСУ, ДСНС України у Сумській області, ДПСУ, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони країни.
"Робота з підготовки до репатріаційного заходу велася тривалий час", - зазначили у Координаційному штабі.
Там подякували за сприяння у поверненні тіл полеглих захисників Міжнародному комітету Червоного Хреста.
Читайте також: Криза у Верховній Раді: депутати виявляють бажання достроково скласти повноваження
У відомстві додали, що ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
