У Міноборони відповіли, коли запустять е-кабінет військовозобов’язаного

event 14:14 П’ятниця 26 Січня 2024 Війна

Міноборони вже перевело паперові дані в цифрові та планує надати громадянам період для оновлення інформації про себе. Заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко в ефірі загального національного телемарафону розповіла, коли в Україні запустять е-кабінет військовозобов’язаного та як він працюватиме. 

Вона підкреслила, що перший етап запровадження електронних кабінетів для військовозобов’язаних — це актуалізація даних.

“Буде наданий період для того, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував, надав останні правдиві дані. І далі вже ТЦК використовуватимуть ці дані у своїй щоденній роботі”, — сказала чиновниця.

За словами Чорногоренко, верифікацію інформації в електронному реєстрі “Оберіг” уже проведено. Міноборони перевело паперові дані в цифрові.

“Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була наявна в реєстрі”, — наголосила вона.

Чиновниця зазначила, що Міноборони покращує роботу ТЦК, щоб українці не отримували зайві повістки та не були змушені зайвий раз ходити у військкомат.

“Це має працювати, як швейцарський годинник. ТЦК мають мати верифіковані списки військовозобов’язаних”, — сказала вона.

Читайте також: Заставу у сумі 500 млн грн за Романа Гринкевича сплачувати не будуть

Також  Чорногоренко додала, що українці прагнуть контактувати з державою через електронні сервіси, і Міноборони можете забезпечити таку можливість.

За словами заступниці міністра оборони, електронний кабінет військовозобов’язаного дозволить оновлювати про себе інформацію з дому — без відвідування ТЦК. Систему планують запустити вже влітку 2024 року, після набуття відповідним законом чинності.

Чорногренко також прокоментувала запровадження електронних повісток в Україні. Вона зазначила, що це питання розглядатимуть у межах урядового законопроєкту про мобілізацію.

Останні новини
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward