У чому проблема з передачею Україні ракет Taurus – Bild

event 17:52 Понеділок 25 Вересня 2023 Війна

Проблемами для передачі Німеччиною далекобійних ракет Taurus Києву є тривале навчання українських військових. А також фахівці, які мають програмувати цілі ракет.

Як пише “Європейська правда“, про це повідомляє Bild.

За даними видання, виробник MBDA оцінює, що ознайомлення українських військових з цією системою озброєння займе близько трьох місяців.

Крім того, йдеться в матеріалі, програмування цілей Taurus має відбуватися в Україні, тому це навряд чи будуть робити солдати Бундесверу з політичних міркувань. Через це пройде ще більше часу, перш ніж ЗСУ зможуть розгорнути ракети, навіть якщо навчання прискорять.

Можливим проміжним рішенням є залучення фахівців, які не належать до Бундесверу або німецької влади, які й програмуватимуть цілі в Україні.

Депутат Бундестагу від Вільної демократичної партії Маркус Фабер розкритикував уряд, вказавши на те, що перший запит на отримання ракет Київ надіслав більше чотирьох місяців тому, і цей час можна було б використати для успішного завершення навчання.

Читайте також: Які вимоги щодо членства України в ЄС можуть стати проблемними

“Аргументи канцлера (Олафа Шольца) щодо зволікання тепер не мають сили. Здоровий глузд диктує, що Taurus потрібно доставити (в Україну) негайно”, – закликав він.

Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward