росіяни заманюють іноземних найманців у десантні війська – ISW

event 10:37 Середа 04 Жовтня 2023 Війна

Кадровий дефіцит в російській армії змушує росіян залучити іноземних добровольців для служби у десантних військах. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни ISW в своєму щоденному звіті, передає Інформаційний спротив.

За даними аналітиків ISW, російські військові продовжують вербувати іноземних добровольців для служби у відносно елітних, але, ймовірно, підрозділах повітряно-десантних військ. Що деградували після інтенсивних боїв.

Одне з російських джерел 3 жовтня заявило, що у російських повітряно-десантних бригадах служать добровольці з Непалу. Крім того, в ISW раніше повідомляли, що кубинські добровольці також проходять службу в 106-й дивізії ПДВ російської армії.

Читайте також: ЗСУ мають успіхи на трьох ділянках фронту, − Генштаб

Ключові висновки аналітиків ISW за підсумками доби 3 жовтня:

  • Міністр оборони рф сергій шойгу під час телефонної конференції з російським військовим керівництвом виділив дивну групу російських збройних формувань, які діють на західному напрямку Запорізької області.
  • Російські війська запровадили підрозділи “Шторм Z” у складі звичайних російських підрозділів для проведення контратак проти українських успіхів на ключових ділянках фронту.
  • Українські війська 3 жовтня продовжили наступальні операції під Бахмутом та на заході Запорізької області.
  • Російські війська провели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, під Бахмутом, а також на лінії Авдіївка-Донецьк.
  • Майже половина всіх окупаційних “чиновників” вищої та середньої ланки в окупованих районах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей – це вихідці з рф.
Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward