Росіяни посилили пропаганду серед українських дітей на ТОТ – Федоров
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/08/tot-1.jpg?x37420)
На тимчасово окупованих територіях України діє вже десяток російських пропагандистських організацій, до яких загарбники змушують вступати українських дітей.
Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону “Єдині новини”, пише Укрінформ.
“Якщо ми раніше говорили про 6-7 організацій, у які ворог змушує вступати дітей, то сьогодні це вже десять організацій. Починаючи зі шкільного та дошкільного віку, для яких ворог запустив організацію «Орлята». Це та пропагандистська організація, в яку змушують вступати всіх”, – розповів мер.
Окрім “Орлят России” (аналог радянських “октябрят”), для старших школярів діє “Движение первых” (аналог радянських піонерів). А також “Юнармия” і кадетські класи, покликані мілітаризувати дитячу свідомість.
Читайте також: ЗСУ просунулися під Бахмутом за залізничну колію – ISW (карта)
Також Федоров зазначив, що російські силовики ходять по школах і залякують дітей розправами за “тероризм” – тобто за будь-який спротив окупантам і підтримку України.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/10/poryatynok-392x272.jpg?x37420)
Порятунок чотирилапого: на Рівненщині з даху будівлі знімали травмованого пса (ВІДЕО)
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/groshi-3-392x272.jpg?x37420)
В Україні змінять систему нарахування пенсій: коли і скільки отримуватимуть пенсіонери
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/09/kolaborant-392x272.jpg?x37420)