путін помилував убивць-людожерів, які воювали проти України

event 16:17 Четвер 23 Листопадаа 2023 Війна
putin

Російський диктатор путін за участь у війні з Україною помилував сахалінського людожера Дениса Горіна і засудженого за ритуальні вбивства Миколу Оголобяка, який також має в біографії факт людожерства.

Про це повідомляють росЗМІ.

Уродженець Сахалінської області Горін був тричі засуджений за вбивства щонайменше 4 осіб. Вбивства відбулись у 2003, 2010 і 2011 роках.

Вбивство, скоєне у 2010 році, було розкрите влітку 2012 року. За версією слідства, Горін спочатку вбив людину, а потім зрізав із ніг трупа м’ясо − промив, поклав у холодильник і пізніше з’їв. Востаннє вбивцю засудили до 22 років виправної колонії особливого режиму.

Повідомляється, що місяць тому на сторінці Горіна в соцмережі з’явилося нове фото − у військовій формі із Z-символікою на рукаві.

Читайте також: Фінляндія закриє усі пункти пропуску з росією окрім одного

Денис Горін

Про нинішнє місцезнаходження Горіна журналістам повідомив його сусід Дмитро.

“Зараз він у Южно-Сахалінську, у госпіталі, середньої тяжкості поранення. Вважай, на волі, помилуваний, півстроку як із куща. Але, думаю, ненадовго він на волі. Рідні його жертв усе пам’ятають”, – заявив Дмитро.

Також росЗМІ пишуть, що цього тижня стало відомо, що за участь у війні в Україні помилували 33-річного Миколу Оголобяка, якого у 2010 році засудили до 20 років колонії за ритуальні вбивства 4 підлітків і людоїдство. 

Читайте також: ООН планує надавати Україні допомогу у відбудові замість гуманітарної

Батько Оголобяка повідомив, що той повернувся з війни до Ярославля на початку листопада.

“Він служив там півроку в “Шторм Z”… Він після поранення − інвалід. Він ходить, але поранення було важке. Поки що ніким не працює, відновлюється. На СВО його навряд чи знову візьмуть”, – повідомив батько.

ЗМІ пишуть, що Оголобяк був членом секти сатаністів, яка спершу вбивала собак і кішок, а у 2008 році вбила і розчленувала чотирьох підлітків: 3 дівчат і хлопця.

Микола Оголобяк 

Слідство дійшло висновку, що вбивства були ритуальними. Повідомляється, що вбивці мали ритуальну галявину, де палили багаття, шикувалися у формі пентаграми, жертв убивали кинджалами. Описується, що під час одного з убивств Оголобяк уголос рахував удари − і робив це доки не завдав 666.

Згідно з матеріалами справи, трупи вбивці розчленовували і закопували.

Читайте також: Відтепер ЗСУ будуть швидше отримувати зразки нової зброї – Міноборони

Також є інформація, що двом першим убитим дівчатам сектанти відрізали груди, вийняли серце і язик, засмажили їх і з’їли.

Більшості сектантів на той час не було 18 років, вони отримали до 10 років колонії. Оголобяка, який на момент убивства був повнолітнім, засудили до 20 років − він мав сидіти до 2030 року.

Останні новини
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
15.02.2024, Четвер
14.02.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward