Військовий облік жінок: для кого діятимуть обмеження на виїзд

event 11:32 Середа 27 Вересня 2023 Суспільство

Прикордонники ще раз пояснили, для кого діятимуть обмеження на виїзд.

Жінки-медики в Україні з 1 жовтня підлягатимуть обов’язковому військовому обліку. Та, на відміну від чоловіків, застосовувати заборону на виїзд за кордон щодо них поки не планують. Однак є категорія жінок, для яких все ж є обмеження на виїзд, але діють вони вже не перший місяць. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, інформує TrueUA.

Він нагадав, що, згідно з чинним законодавством, обмеження щодо виїзду громадян України за межі держави стосуються чоловіків призовного віку — від 18 до 60 років. При цьому закон передбачив низку умов, за яких навіть вони можуть виїхати з країни.

Читайте також: ТЦК почне роздавати штрафи українцям направо й наліво: від 1600 до 3500 грн

Демченко пояснив, що в Україні діє обмеження на виїзд за кордон лише для жінок, які є державними посадовцями та співробітниками низки держустанов. За його словами, з 1 жовтня військовозобов’язані жінки перебуватимуть в окремій категорії обліку і щодо них обмеження на виїзд за кордон не будуть застосовувати.

Коментар: Якщо колись якісь будуть прийняті рішення щодо окремих категорій щодо обмеження на виїзд з України, про це буде чітко роз’яснено, кого це стосується. Але на цей час з 1 жовтня поки що не обговорюється питання щодо обмеження виїзду жінок, які перебуватимуть на військовому обліку“, — запевнив представник Держприкордонслужби.

Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward