Військово-обліковий документ з QR-кодом можна отримати в ЦНАПі, – Мінцифри 

event 17:50 Вівторок 25 Червня 2024 Суспільство

Військово-обліковий документ з QR-кодом тепер можна отримати в усіх ЦНАПах України. Йти до ТЦК  для цього не обов’язково.

Про це повідомляє Мінцифри.

“Від сьогодні українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ з QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування”, – йдеться в повідомленні.

Документ містить такі відомості:

персональні дані заявника;

окремий номер запису в ЄДРПВР;

відомості ВЛК;

військове звання і військову спеціальність;

відомості про військовий облік тощо.

Зазначається, що документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

Читайте також: Стало відомо, що буде з курсом долара в Україні до кінця року

Як це працює?

Військовозобовʼязані українець чи українка приходить до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Адміністратор вносить дані в електронну систему.

Інформація автоматично підтягується в Оберіг. Заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

За даними Мінцифри, документ можна отримати на електронну пошту або одразу роздрукувати його. Документ має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі.

Читайте також: Намагалися переплисти Дністер: 4 чоловіків за $10 тис. хотіли потрапити до Молдови, але один з них загинув

Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом.

Документ дійсний 1 рік з моменту формування.

Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин”.Найближчий ЦНАП можна знайти на мапі.  

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward