В Українських ТЦ встановлять спецкамери для контролю за дотриманням карантину

event 11:00 Вівторок 14 Вересня 2021 Суспільство

На території України планують посилити контроль за дотриманням карантинних заходів. У торгових центрах на обласних рівнях хочуть встановити спеціальні камери для моніторингу ситуації. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санлікар країни Ігор Кузін в інтерв’ю “Ліга.net”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чиновник також зазначив, що якщо епідемічна ситуація погіршиться, у зв’язку з поширенням коронавірусного захворювання, почастішають його візити в області. Санітарний лікар підкреслив, що також будуть проводитися виїзні засідання комісій ТЕБ та НС.

Коментар:Будуть встановлені спеціальні камери в торгових центрах на рівні областей країни, які дозволять побачити, скільки людей не використовують маски, або не дотримуються соціальної дистанції“, — сказав Кузін.

Зазначимо, що Україна перестає бути в “зеленій зоні” карантину у зв’язку з епідеміологічною ситуацією. Першим переходить в “жовту зону” Закарпаття. Глава Закарпатської ОДА звернувся із закликом до педагогів, які ще не зробили щеплення, все ж знайти в собі сили прийняти рішення і вакцинуватися.

В іншому випадку дітям доведеться перейти на “дистанційку”, що створить проблеми не тільки в процесі отримання знань, а й додасть клопоту батькам, яким доведеться щось робити з роботою.

Джерело

Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
16.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward