Енергетики фіксують зростання споживання електроенергії через спеку у південних областях. Наразі відключення не прогнозуються.
Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".
"Через спекотну погоду в південних областях – споживання електроенергії продовжує зростати. 9 серпня станом на 9:30 рівень споживання на 2,7% вищий, ніж водночас учора, 8 серпня", – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Rheinmetall виготовить для України вісім польових операційних
Крім того, вчора максимум споживання був зафіксований у вечірні години. Він був на 2,2% вищим, ніж попередньої доби.
В "Укренерго" підкреслили, що застосування заходів обмеження сьогодні не прогнозується. Але енергетики закликають громадян, за можливості, у період спеки споживати електроенергію ощадливо протягом усієї доби.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
