Ці знаки Зодіаку стануть справжніми щасливчиками у жовтні

event 16:32 Вівторок 04 Жовтня 2022 Суспільство

Ретроградний Меркурій закінчив випробовувати ці знаки на міцність, і у деяких представників Зодіаку в жовтні є всі шанси налагодити життя.

Ці знаки зможуть вирішити найбільш хвилюючі проблеми, інформує Ukr.Media.

Важливе астрономічне явище, яке досить сильно впливає на життя і долі людей, нарешті завершилося, і ми зможемо видихнути. Меркурій 2 жовтня перестав бути ретроградним і знову перетвориться на добру планету-покровителя. А для людей наступних знаків Зодіаку, він допоможе розв’язати всі проблеми.

Терези

У жовтні носії знака зодіаку Терези зітхнуть з полегшенням.

У другому осінньому місяці носії знака Зодіаку Терези зможуть зітхнути з полегшенням. Випробування, які Меркурій влаштував у вересні, для вас закінчилися. Успішно пройдені кармічні іспити зовсім скоро принесуть результати. Людина, народжена під знаком Зодіаку Терези, в жовтні відчує підйом духу і відновить енергію. Цим представникам стихії Повітря знову захочеться посміхатися всім навколо і вивчати навколишній світ з другою половинкою. Крім того, в жовтні Терези опиняться перед доленосним вибором. Здорово, що будь-яке прийняте рішення виявиться правильним.

Овни

Овнам захочеться кардинально поміняти життя, але в жовтні поспішати не варто.

Народженим під знаком Зодіаку Овен більше не потрібно так сильно контролювати свої вдачу і характер. У жовтні у цих представників стихії Вогню вийде знайти внутрішню гармонію, яка надихне на подвиги. Овнам захочеться кардинально поміняти життя, але з цим поспішати поки не варто. У другий місяць осені слід утриматися від будь-яких ризиків, тому як у Всесвіту вже є план для поліпшення умов життя. Носіям знака Зодіаку Овен слід набратися терпіння і просто почекати, поки проблеми вирішаться самі собою.

Риби

У жовтні власникам знака Зодіаку Риби варто прислухатися до своїх снів.

Все, що так сильно турбувало носіїв знака Зодіаку Риби, з настанням жовтня перестане бути головними проблемами в їхньому житті. Налагодиться не тільки фінансовий потік, але і любовні відносини. Натхнення повернеться до Риб і знову подарує можливість для самовираження. Через творчість люди водної стихії в другому осінньому місяці зможуть побачити для себе варіанти успішного майбутнього, про яке так сильно мріють. Рибкам особливо важливо прислухатися до своїх снів: через них Всесвіт залишає підказки.

Козероги

Всесвіт в жовтні змінить Козерогів в кращу сторону.

Якщо останнім часом у людей з цим знаком Зодіаку все якось валилося з рук і не виходило, з настанням жовтня Козероги знову стануть собою. Практичними, які планують все наперед, стримуючими емоції і спокійними. Щастя і радість повернуться в життя народжених під знаком Зодіаку Козеріг, змусивши забути про всі збитки, які могли трапитися в період ретроградного Меркурія. Подарунки Всесвіту виявляться гідними і змінять все лише в кращу сторону, навчивши простій істині, — хто чекає, завжди отримує своє.

Водолій

Володарі знака Зодіаку Водолій в жовтні відчують, як з плечей звалився тягар невидимої відповідальності.

З настанням жовтня і “відступом” ретроградного Меркурія носії знака Зодіаку Водолій відразу ж відчують, як з плечей звалився тягар невидимої відповідальності. Дихати буде легко, захочеться займатися спортом і приводити тіло в ідеальну форму. Також другий місяць осені подарує можливість навчитися чомусь новому і важливому. Знання людям, народженим під знаком Зодіаку Водолій, в жовтні будуть даватися легко, і саме вони зіграють ключову роль в долях цих представників повітряної стихії.

Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward