Речі, які створюють на вашій кухні постійний безлад

event 15:20 Вівторок 04 Жовтня 2022 Суспільство

Якщо ви прагнете, аби простір у вашому домі не виглядав захаращеним радимо вам прибрати ці речі з вашої кухні. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Всі ми ходили по магазинах і поверталися з чимось, чим потім ніколи не користувалися. Або ви не викидаєте щось, думаючи, що коли-небудь будете це використовувати, але ніколи цього не робите. Подібні речі захаращують наші будинки й трохи ускладнюють життя. 

Щоб переконатися, що ваша кухня оптимізована для вашого способу життя, краще час від часу обмірковувати, від чого ви можете позбутися, інформує Ukr.Media.

Запитайте себе, чи користувалися Ви цією річчю протягом останніх трьох місяців? Чи будете ви використовувати предмет протягом наступних трьох місяців? Якщо відповідь негативна, ви, ймовірно, можете без проблем прибрати цю річ з кухні.

У списку таких непотрібних речей можуть бути:

Непотрібне кулінарне спорядження

Посуд зазвичай найбільше захаращує кухню, і якщо ви не завзятий кухар, вам, ймовірно, не потрібні дванадцять лопаток. Візьміть все кухонне приладдя і розкладіть його на стільниці.

Організуйте його за типами та уважно подивіться, скільки з них вам потрібно. Якщо ви багато печете, вам може знадобитися два-три вінчики. Оцініть ситуацію і киньте те, що вам не потрібно, у велику коробку для пожертвувань.

Куховарські книги

У вас, ймовірно, є кілька кулінарних книг на кухні, будь то весільний подарунок або подарунок на новосілля. Вони естетичні, і у вас завжди є добрі наміри погортати їх і зробити з них щось.

Однак часто їх залишають на полиці збирати пил. Щоб звільнити місце, витягніть їх усі та уважно подивіться, які з них ви використовуватимете.

Засоби для чищення

Засоби для чищення, які зазвичай знаходяться під раковиною у ванній, іноді зберігаються і на кухні. Там може бути аерозольний балончик з мийним засобом для вікон, дезінфекційний спрей або серветки, капсули для посудомийної машини та засіб для миття посуду.

Витратьте час, щоб витягнути всі ці речі. Викиньте прострочені матеріали та зіпсовані губки та приберіть їх назад під раковину.

Пакет з пакетами

Це вже у багатьох як окремий вид мистецтва — ці пакети стирчать у різні боки та миготять розмаїттям кольорів. Мало того, що вони займають купу місця, так ще створюють ефект безладу і неохайності. Тому слід як мінімум перебрати ці пакети й залишити тільки найпотрібніші, а як максимум — акуратно скласти їх і сховати якомога далі з очей.

Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward