На Донеччину повертаються люди – Кириленко

На Донеччину повертаються люди – Кириленко

Очевидно, ці заяви не стосуються прифронтових територій.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Попри активну фазу бойових дій, українці почали повертатися в рідні стіни на Донеччину. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко, повідомляє Донбас24. 

За словами очільника регіону, минулого року залишалось в регіоні не більше 350 тисяч людей. Але вже зараз в області проживає понад 500 тисяч українців.

Голова області розповів:

Відновлення газопостачання, запуск поїзда "Інтерсіті" багатьом людям дали мотивацію повернутися додому до відносно небезпечних міст, хоча, звісно, жодного повністю безпечного на Донеччині поки що немає.

В будинках зараз є газопостачання, тепло, вода, електроенергія, яку вдалося владі налагодити. Але це не стосується прифронтових територій, де зараз в прямому сенсі відбувається знищення населених пунктів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СБУ затримала ворожого інформатора, який “зливав” інформацію про оборону заводів. Повідомляється, що зловмисником виявився працівник одного з місцевих заводів хімічної галузі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини