Сьогодні Укрпошта ввела в обіг марку “Українська мрія”

event 14:01 Вівторок 28 Червня 2022 Суспільство

28 червня на всій території України вводиться в обіг третя поштова марка воєнного часу “Українська мрія”. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Основою ескізів поштової марки, конвертів, листівки та штемпеля став малюнок 11-річної художниці Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, яка зобразила найпотужніший у світі літак АН-225 “Мрія”, який летить до зірок та прикрашений рожевими квітами. Цей найбільший у світі крилатий транспортник, знаний не лише як багаторазовий рекордсмен, а й як учасник багатьох гуманітарних місій.

У Києві урочисте спецпогашення відбулося за участі генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, в. о. гендиректора ДП “Антонов” Євгена Гаврилова та авторки ескізу марки Софії Кравчук. В цей день погашення марки також відбувається у обласних центрах та Гостомелі. Як і раніше, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона будуть працювати у київському головпоштамті.

“Укрпошта презентує новий випуск поштових марок, випущених в умовах воєнного стану – сьогодні з’явилася у продажу нова “УКРАЇНСЬКА МРІЯ”. Без сумніву, всі українці мають одну спільну мрію, щоб Україна перемогла. Але є і сотні інших, трохи менших, проте також значущих мрій: обійняти рідних, з якими розлучила війна, розпочати власну справу або розширити її, зробити щось велике, або навпаки – знову робити звичні речі з мирного життя. І саме вони тримають нас і дають сили наближати перемогу кожен на своєму фронті. То ж мріємо, працюємо та наближаємо перемогу, а знищити українську мрію та свободу ніхто не зможе”, – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський під час спецпогашення.

Читайте також: Стало відомо, який відсоток українців жертвували гроші для ЗСУ

Придбати марку, що випущена тиражем 3 млн шт, можна буде у поштамтах усіх областей, міських відділеннях Укрпошти (включно до райцентрів) або в онлайн-магазинах Укрпошти на Amazon, eBay, Kasta і Prom чи філателістичному магазинові компанії та на Rozetka. А тематичний мерч із зображенням марок можна придбати на Kasta і Prom. 

І творча робота із зображенням “Мрії” також буде спрямована на добру справу. Оригінал малюнку буде продано на благодійному аукціоні в системі “Прозорро.Продажі”. Він відбудеться 6 липня о 14:00. Усі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку “Міста добра”, унікального проєкту Марти Левченко. 

Останні новини
04.12.2023, Понеділок
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward