Сьогодні Укрпошта ввела в обіг марку “Українська мрія”

event 14:01 Вівторок 28 Червня 2022 Суспільство

28 червня на всій території України вводиться в обіг третя поштова марка воєнного часу “Українська мрія”. Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Основою ескізів поштової марки, конвертів, листівки та штемпеля став малюнок 11-річної художниці Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, яка зобразила найпотужніший у світі літак АН-225 “Мрія”, який летить до зірок та прикрашений рожевими квітами. Цей найбільший у світі крилатий транспортник, знаний не лише як багаторазовий рекордсмен, а й як учасник багатьох гуманітарних місій.

У Києві урочисте спецпогашення відбулося за участі генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, в. о. гендиректора ДП “Антонов” Євгена Гаврилова та авторки ескізу марки Софії Кравчук. В цей день погашення марки також відбувається у обласних центрах та Гостомелі. Як і раніше, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона будуть працювати у київському головпоштамті.

“Укрпошта презентує новий випуск поштових марок, випущених в умовах воєнного стану – сьогодні з’явилася у продажу нова “УКРАЇНСЬКА МРІЯ”. Без сумніву, всі українці мають одну спільну мрію, щоб Україна перемогла. Але є і сотні інших, трохи менших, проте також значущих мрій: обійняти рідних, з якими розлучила війна, розпочати власну справу або розширити її, зробити щось велике, або навпаки – знову робити звичні речі з мирного життя. І саме вони тримають нас і дають сили наближати перемогу кожен на своєму фронті. То ж мріємо, працюємо та наближаємо перемогу, а знищити українську мрію та свободу ніхто не зможе”, – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський під час спецпогашення.

Читайте також: Стало відомо, який відсоток українців жертвували гроші для ЗСУ

Придбати марку, що випущена тиражем 3 млн шт, можна буде у поштамтах усіх областей, міських відділеннях Укрпошти (включно до райцентрів) або в онлайн-магазинах Укрпошти на Amazon, eBay, Kasta і Prom чи філателістичному магазинові компанії та на Rozetka. А тематичний мерч із зображенням марок можна придбати на Kasta і Prom. 

І творча робота із зображенням “Мрії” також буде спрямована на добру справу. Оригінал малюнку буде продано на благодійному аукціоні в системі “Прозорро.Продажі”. Він відбудеться 6 липня о 14:00. Усі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку “Міста добра”, унікального проєкту Марти Левченко. 

Останні новини
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward