Що є камерами відеоспостереження з ІЧ-підсвічуванням?

event 17:49 Понеділок 26 Вересня 2022 БЛОГ

Інфрачервоне підсвічування – це спеціальна технологія, яка встановлена ​​в об’єктивах з метою покращення видимості в умовах низького освітлення або за повної відсутності світла. Важливо те, що ІЧ-підсвічування не розпізнається людським оком, але може спостерігатися об’єктивами зі спеціальною надчутливою матрицею. При цьому представлені камери з ІЧ-підсвічуванням у широкому асортименті: https://control.ua/kamery-videonablyudeniya/ip-kamery/osobennosti_ik-podsvetka/. Розглянемо особливості та принцип дії підсвічування.

Який принцип дії інфрачервоного підсвічування?

Враховуючи те, що більшість зловмисників діють уночі, то потрібні камери, які здатні ідентифікувати людину навіть у темряві. Об’єкти в подібних камерах мають світлочутливу матрицю, яка може обробляти світлові хвилі з довжиною понад 700 нм. Але з цього знижується чіткість зображення, т.к. через ІЧ-випромінювання стає більш монохромною.

Ключові особливості вибору ІЧ-підсвічування

Якщо ви вибираєте камеру відеоспостереження з ІЧ-підсвічуванням, необхідно завжди орієнтуватися на 3 ключові параметри:

  • Дальність. Це максимальна відстань, де буде можливість розпізнати фігуру людини. Залежить все це від рівня чутливості матриці та інтенсивності випромінювання, що використовуються всередині об’єктива.
  • Довжина хвилі. Чим вище показник довжини хвилі, тим гірша світлочутливість об’єктива, але менша видимість випромінювання для очей спостерігача. Стандартно інфрачервоне підсвічування може бути з довжиною 715 і 950 нм.
  • Кут впливу. Йдеться про вугілля, під яким падають інфрачервоні промені із прожектора або світлодіода. Все залежить від кривизни відбиває купола лінзи і впливає на якість підсвічування. Якщо зменшити кут, можна зменшити інтенсивність інфрачервоного підсвічування, збільшуючи дальність розпізнавання.

Враховуючи ці критерії, ви зможете без проблем вибрати відповідну камеру з ІЧ-підсвічуванням, яка відповідатиме всім вимогам та побажанням.

Нюанси камер відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням

Однією з основних вимог щодо монтажу охоронних IP-камер є її непомітність для потенційного порушника. У зв’язку з тим, що подібне підсвічування генерує ІЧ-випромінювання, який може бачити людина, якщо показник у межах 700-800 нм. А ось моделі від 940 до 950 абсолютно невидимі для людського ока. Але за такого значення необхідно жертвувати якістю нічного бачення. Важливо розуміти, що інфрачервоне підсвічування можна засліпити за допомогою штучних джерел світла – ліхтариками або лампами розжарювання.

Висновок

Очевидно, що ІЧ-підсвічування – це незамінний помічник для будь-якої камери відеоспостереження. Саме за допомогою такого обладнання можна бути впевненим у тому, що навіть у повній темряві об’єкт перебуватиме під надійним захистом. Якщо виникають труднощі при виборі, завжди можете розраховувати на підтримку спеціалістів у магазинах, які займаються продажем такого обладнання.

Автор:
Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward