Прикмети на Новий рік: що робити в новорічну ніч, щоб привернути щастя, удачу та достаток

event 10:41 Вівторок 28 Грудня 2021 БЛОГ

Навіть міські люди часто схильні вірити у всілякі забобони і прикмети, але в сільській місцевості таких осіб більше. Втім, іноді жителі сіл виявляються більш проникливими у плані передбачення погоди або майбутніх врожаїв, ніж міські. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Все це прямо пов’язано з прикметами, адже їх створенням і формулюванням займалося не одне покоління людей.

Прикмети на щастя в Новому 2022 році

Прикмети на гроші хвилюють багатьох громадян нашої країни. Одна з них стосується щедро накритого столу — якщо в святкову ніч на столі буде багато страв, то фінансова удача весь 2022 рік буде на їхньому боці. Тільки в рік Блакитного Тигра варто пам’ятати, що страви повинні бути різноманітними, а не дорогими.

Також буде добре, якщо перед Новим 2022 роком випадково вдасться придбати металеві свічники або інші аксесуари. При цьому чим спонтанна буде покупка, тим більше удачі вона принесе. Аналогічним ефектом володіє прикмета з купівлею посуду і текстилю для свята у відповідних покровителю року тонах. Така прикмета діє не тільки у 2022 р., але і щорічно.

Багато вірять і в прикмету з шампанським, яка говорить про те, що той, кому в келих виллються останні краплі, знайде на найближчі місяці підвищену увагу фортуни, грошові надбавки і щастя. Втім, вона діє щорічно. Індивідуально для 2022 року існує прикмета: якщо зустріти рік Тигра в гарній теплій компанії, то всі 12 місяців Вас будуть оточувати приємні люди.

Окремо виділяються грошові новорічні ритуали, що умовно відносяться до прикмет. Запалені зелені свічки на столі є символом, що притягує багатство, як і великі купюри, підвішені на ялинці або перебувають в кишені святкового вбрання.

Новорічні ритуали на гроші та удачу

У багатьох країнах жителі напередодні Нового року намагалися очистити не тільки свої думки, але і будинок. Ритуал звільнення від непотрібної одягу, посуду і т. п. актуальний у будь-який час року, але саме наприкінці грудня його сила особливо виражена. Позбавлення простору від зайвого мотлоху дозволяє в прямому сенсі слова налаштуватися на позитивні зміни. У поєднанні з вірою в магію новорічної ночі в житті людей з’являються вдалі моменти, очевидні шанси й інші плюси, включаючи матеріальні бонуси.

Також актуальна прикмета: про борги і позики. Краще до Нового року 2022 постаратися розрахуватися з максимальною кількістю боргів, тоді в найближчому майбутньому грошові негаразди не будуть переслідувати. Позичати гроші комусь перед святом можна, але ні 31 грудня, ні 1 січня давати в борг не можна.

Необхідно зустрічати рік з хусткою або шарфом на плечах, скинувши накидку під бій курантів. Вважається, що так можна позбутися проблем, залишивши їх у минулому.

Прикмети на щасливе кохання

Самотнім людям варто обов’язково вийти на прогулянку 1 січня. Знайдена в цей день монетка, що лежить орлом вгору, говорить про роман, здатний привести до весілля у 2022 році. Монетка, що лежить решкою, говорить про те, що найближчий рік невдалий для любові. Також варто звернути увагу на те, кого зустрінеш першим у новому році на вулиці. Якщо це чоловік, то рік обіцяє бути вдалим у плані щасливих моментів і в любові.

Ще хорошим знаком для любові вважається прикмета про синичку. Якщо побачити цю пташку вранці 1 числа, то варто чекати добрих звісток від коханої людини або приходу щастя в особисте життя. Також хорошим знаком стане переплутане місцями взуття вільного хлопця і самотньої дівчини при знаходженні їх в гостях.

При наявності коханої людини “під боком”, варто провести новорічний ритуал, на залучення любові. Мова йде про поцілунок з коханою людиною в останні секунди року, що минає. Вважається, що це принесе любов і щастя на наступні 12 місяців.

Застережні новорічні прикмети і забобони

Є й прикмети, що говорять про те, що люди в цьому будинку або компанії, можуть втратити прихильність покровителя року або просто вступити в смугу невдач. Найпоширенішим випадком є факт присутності на святковому столі посуду зі сколами. Також не дуже вдалим є биття тарілок в момент приготування до зустрічі Нового 2022 року. У першому випадку такий посуд в ідеалі викинути, навіть одноразовий буде більш актуальним для свята. У разі випадково розбитої тарілки варто подумати про себе, нехай разом з осколками підуть невдачі, а псування посуду – це найгірше, що відбудеться в наступному році.

Одночасно з вдалими прикметами часто можна побачити протилежні. Наприклад, якщо вранці 1 січня 2022 року на вулиці першою попадеться жінка, тоді рік ризикує стати складним в плані здоров’я і передрікає складності в любовній сфері.

Особливо небезпечною прикметою Нового року є сміття, викинуте в святкову ніч. Вважається, що з вечора 31 грудня до світанку 1 січня разом з сміттям можна викинути свою удачу. Такою ж негативною силою володіє прикмета про омарів, раків і їм подібних. Наявність на столі таких страв в новорічну ніч обіцяє повернення до старих проблем, відсутність просування вперед і загальну пасивність життя. Тому не варто пригощатися такими закусками в саму новорічну ніч.

Читайте також: Як довго зберігати новорічні страви: прості поради

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward