Прикмети на 4 травня: що в жодному разі не варто робити цього дня

event 23:09 Вівторок 03 Травня 2022 Суспільство

У народі 4 травня називали Прокловим днем — на честь мученика часів християнських гонінь імператора Діоклетіана. Взагалі в цей день православні згадують відразу декількох мучеників, крім Прокла: Соссія, Фавста, Євтихія, Акутіона та інших. Про це інформує Ukr.Media.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Однак раніше цей день присвятили саме Проклу, почасти через співзвуччя цього імені зі словом “прокляття”. В цей час селяни виходили на вулицю, оберталися на захід і проклинали нечисту силу.

Щоб не стати її здобиччю, 4 травня наші предки ніколи не ходили в ліс по одному. Вони говорили: хто на Прокла в гущавину забреде — ніколи вже не повернеться.

Увагу нечисті можна привернути і в тому разі, якщо одягнутися 4 травня в червоне. А якщо постелити яскраво-червону постільну білизну, можуть початися проблеми в сімейному житті. У це вірили прапрабабусі.

Вони ж попереджали: на Прокла не варто обрізати кущі, висмикувати рослини і топтати траву. За переказами, духи землі і природи можуть помститися за таку поведінку.

4 травня краще не приймати подарунків — у всякому разі з рук в руки. Вважається, що в цей день той хто дарує може мимоволі стати провідником негативної енергії. Якщо вам піднесли презент, дайте йому трохи відлежатися.

Заборонено на Прокла залишати дітей до року одних в кімнаті. Якщо не послухатися цієї поради предків, малюк на все життя може злякатися “невідомо чого”.

Читайте також: Медик назвала два продукти, які допоможуть очистити організм від токсинів

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: якщо на Прокла зацвіла черемха — літо буде посушливим. Якщо ж до цього дня на ній багато квітів, то через місяць почнуться сильні дощі.

Також прапрапрадіди помічали: якщо 4 травня холодна погода, цього року буде багато граду.

Існувала в народі і така прикмета: якщо на Прокла пішов дрібний дощик, незабаром він перетвориться на справжню зливу.

Тлумачення снів за місячним календарем

Яскраві та приємні сни, побачені цієї ночі, можуть збутися (якщо це фізично можливо). Крім того, ви можете побачити, як щось плутається. Варто уважно поставитися до таких сновидінь і оцінити свою роль у них. Так, якщо ви дивилися з боку на заплутані нитки, мотузки, волосся тощо, отже, зараз ви не можете контролювати ситуацію. Можливо, ваш голос не враховується — необхідно виправляти це положення.

Якщо ж у сновидінні цієї ночі ви розплутали клубок, це добрий знак: швидше за все, ви зможете подолати перепони та вийти зі складної ситуації відносним переможцем.

Якщо в ніч з 3 на 4 травня вам присниться хтось із ваших близьких (живих чи померлих), потрібно постаратися проаналізувати ваші спільні родові риси (це може бути, наприклад, зайва принциповість чи гординя). Саме вони заважають вам досягти бажаного. Пора позбавлятися цих якостей або хоча б приглушити їх на час.

Якщо в ніч з вівторка на середу вам насниться падіння або зіткнення — словом те, що здатне різко зупинити вас, це сон-попередження. На даний момент ви готуєтеся зробити помилку. І чим сильнішим буде удар уві сні, тим глобальнішим буде промах у житті.

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward