Прогноз магнітних бур на січень: які дні будуть найнебезпечнішими

event 12:48 Середа 29 Грудня 2021 БЛОГ

Фахівці сонячних лабораторій кожен день спостерігають за обстановкою на нашій зірці. Експерти фіксують підвищену сонячну активність і позначають дні магнітних бур. У такі дати можуть бути проблеми із самопочуттям у метеозалежних людей.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Магнітні бурі в січні: небезпечні дати

Підвищена сонячна активність очікується лише у середині місяця – 16 січня. Інших магнітних бур фахівці не фіксують. Але прогноз на такий період не є точним і може змінитися з часом.

Читайте також: Сприятливі дні для стрижки в січні 2022

Геомагнітні бурі: вплив на здоров’я

У дні підвищеної сонячної активності можливе виникнення таких симптомів: головний біль, запаморочення, нудота, біль у спині та суглобах, підвищений артеріальний тиск, загострення хронічних захворювань, безсоння. Особливо важко переносять магнітні бурі літні люди і вагітні жінки.

Зарицький Олександр – лікар-невролог Київської міської клінічної лікарні № 7 порекомендував, що потрібно робити метеозалежним людям аби легше переносити період магнітних сплесків.

Коментар:Магнітні бурі впливають в основному на тих людей, у яких вже є певні хронічні патології, можливо, не виявлені. Тому я рекомендую регулярно робити обстеження свого організму.

У такі дні бажано не займатися важкою роботою. Особливо не рекомендується розумове навантаження. Я раджу скоротити свій робочий день і більше відпочивати вдома або прогулятися на свіжому повітрі, якщо дозволяють погодні умови

Якщо болить голова при магнітних бурях, я раджу регулярно вимірювати тиск. У разі незначного зниження може допомогти і чашечка міцної кави. Але все ж краще не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря“, – розповів лікар.

Джерело

Останні новини
28.01.2022, П’ятниця
27.01.2022, Четвер
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward