“Останнє, що Міша зробив, — поїхав палаючою машиною на ворожий танк”. Історія Героя Михайла Несольоного, який загинув у перший день війни

event 16:46 Вівторок 22 Березня 2022 Суспільство
герой

33-річний Михайло Несольоний з села Сніжків, що на Харківщині, загинув у перший же день війни. Президент надав йому звання Героя України. Про це пише expres.

Перевірені та актуальні новини з фронту  БАЙРАКТАР NEWS.

Дружина воїна розповіла про обставини смерті свого чоловіка.

Людмила та Михайло познайомились у селі на дискотеці.

Коментар: “Він підійшов до мене, обійняв і сказав, що я точно буду його, — згадує жінка. — Я тоді не сприймала серйозно ці слова. Але згодом ми таки стали зустрічатись. А потім — жити разом. У нас було справжнє кохання, яке тривало 15 років…”, – розповідає жінка.

У Людмили та Михайла — троє дітей: Роман, Настя і Данилко.

Коментар: “У 2015 році коханий пішов АТО.

Мені сказав неправду, що його призвали. Але насправді пішов добровольцем. Він був безстрашний — завжди на нульових і перших позиціях. Їздив на тягачах, на важкій техніці, ходив на зачистки. Але подробиць ніколи не розповідав, казав: “Зайчику, тобі цього знати не треба”, – каже Людмила.

Востаннє Людмила бачилась з чоловіком 13 лютого. Він проїхав триста кілометрів додому, щоб побачити дружину й дітей. Переночував удома, а зранку — знову на фронт.

Коментар: “Коли їхав, я була готова переламати йому руки й ноги, аби він залишився вдома.

Я не хотіла його відпускати, але у мене не було вибору”, – розповідає Людмила.

24 лютого близько п’ятої ранку Михайло зателефонував Людмилі. Його голос тремтів.

Коментар: “Сонечко, нас бомблять з неба”, — повідомив тоді. А я була певна, що з ним все буде добре, бо знала, що він на “швидкій”. Та й Михайло завжди казав, що його кулі не беруть. І я в це вірила. Якось серед ночі він мені зателефонував з фронту. В нього випав телефон з рук, він нахилився, щоб підняти, і ворожа куля пролетіла над ним. Так, кулі його не брали…”, – згадує вона.

Того дня Людмилі в соцмережах прийшло повідомлення від знайомої, чоловік якої служив разом з Михайлом.

Читайте також: На Рівненщині вилучили понад сто автомобілів у нетверезих водіїв

Коментар: “Вона написала, що Міші не стало. Зі слів побратимів, Міша загинув під Глуховом на Сумщині. Він їхав на “швидкій”, перевозив поранених. Машину обстріляли. Вона спалахнула. Поранених вдалося врятувати, а Михайла — ні. Останнє, що він зробив в агонії, поїхав палаючою машиною на ворожий танк, аби зупинити тих тварюк”, – розповіла дружина загиблого.

Жінка ділиться як розповіла про трагедію дітям:

Коментар: “Я посадила їх перед собою, розповіла все, як є. Бо переконана — вони повинні знати правду, що їхній тато — герой, який віддав життя за Україну. Тепер він на небі, охороняє нас, так само як і за життя охороняв на землі”, — каже Людмила.

Дружина загиблого говорить крізь сльози. Каже, що її чоловік дуже любив Україну, але вона не думала, що йому доведеться віддати за неї життя.

Михайло був не лише вірним присязі військовим, але й чудовим чоловіком та батьком. 

Останні новини
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward