Неочевидні ознаки, які видають вік жінки в очах чоловіків

event 11:15 П’ятниця 27 Січня 2023 Суспільство

Коли ми візуально визначаємо вік людини, перше на що звертаємо увагу – це наявність сивини та втрата пружності. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Але є й інші ознаки, які псують зовнішність навіть молодих дівчат. А їх завжди помічають чоловіки!

Руки “сухарики”

Суха шкіра миттєво старить, виглядає зморщеною і немов пошарпаною життям. На обличчі це не так критично, як на руках, де не буває макіяжу! Зате часто бувають антисептики і мило. Тому важливо використовувати засоби тривалої дії, а не просто креми, яких як не бувало після першого ж миття, інформує Ukr.Media.

Пігментні плями на тілі

Рівний колір шкіри асоціюється з молодістю, а ось пігментні плями, навпаки, сприймаються як маркер віку. Хоча часто вони викликані зовсім не віковими змінами, а зловживанням сонцем. Тут поради очевидні: не забувайте про SPF захист, носите крислаті капелюхи і бійтеся ультрафіолету. При вже наявній стійкій пігментації допомогти може професійний пілінг або лазер.

Невдалі брови

Дійсно, відтінок і форма брів грають найважливішу роль. Вони можуть пом’якшити риси обличчя і омолодити, а можуть запросто зістарити аж на 10 років. Рекомендуємо забути про чіткі брови, рівномірно заповнені кольором. При виборі форми дотримуйтеся природності і не забувайте, що у блондинок вони мають бути від сили на пару тонів темніше, у брюнеток — на тон-два світліше.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward