Астрологи розповіли, на кого із знаків чекає грандіозний успіх

event 10:45 П’ятниця 27 Січня 2023 Суспільство

Настає останній місяць зими. Саме час дізнатися, на кого зі знаків чекає неймовірний успіх та удача. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Астрологи розповіли, хто буде головним щасливчиком лютого 2023 року, інформує Ukr.Media.

Для початку варто відразу відзначити, що абсолютно всім Знакам буде везти приблизно в рівній мірі. Головна причина цього — відсутність ретроградних планет. З іншого боку, в лютому очікується дві дуже важливі події — перехід Меркурія в знак Водолія 11 числа і перехід Венери в знак Овна 20 числа. Обидва вони досить сильно вплинуть на удачу знаків Зодіаку.

Період з 11 по 28 і з 1 по 20 лютого

Меркурій своїм переходом в Знак Водолія 11 числа зробить щасливішими людей деяких знаків Зодіаку. Те ж саме відбуватиметься у випадку з Венерою, але не після переходу в Овна, а до цієї події — тобто з 1 по 20 лютого.

У плані удачі варто розглядати саме ці два відрізки часу, оскільки оцінити Лютий в цілому буде вкрай непросто.

Які знаки Зодіаку будуть найщасливішими

Якщо дивитися на період з 11 по 28 число, то тут безперечними фаворитами в очах фортуни стануть Близнята, Діви і Водолії. Особливо варто зазначити Дів, на яких практично не впливає Венера. Так, вона не буде особливо сильно їм допомагати в перші дві декади місяця, але зате після переходу планети в знак Овна вона не буде ставити їм палиці в колеса.

Люди цих трьох знаків будуть вкрай успішними у фінансовому плані. Дівам, Близнятам і Водоліям можна сміливо здійснювати дорогі покупки. Це може бути як якась техніка, так і нерухомість, прикраси, одяг. В роботі представникам даного Знака буде дуже сильно везти в плані переговорів. Особливо варто відмітити такі професії як консультант, психолог, викладач. Будь-яка робота з числами піде в гору. Рівно як і громадська діяльність. Красномовство стане сильною стороною цих людей.

У лютому важливо виділити тих, на кого Венера впливає найменше. Це Овен, Скорпіон і згадана вище Діва. Це означає, що лютий 2023 року буде найбільш позитивним у фінансовому плані для Дів, адже Меркурій — їх покровитель, а Венера практично не бере участі у формуванні подій в їх житті. Овни і Скорпіони, як і Діви, будуть залишатися стабільними протягом усього місяця. Люди цих трьох знаків будуть наповнені силами протягом усього місяця. У них буде найменше проблем у сфері любові, та й в цілому ця сфера буде більш передбачуваною.

Також тут діє і зворотна ситуація, коли Венера для якихось знаків дуже сильна, а Меркурій слабкий. До таких знаків відносяться лише Риби. Ці люди будуть неймовірно продуктивними весь місяць. У них очікується приплив гарного настрою, мотивації, творчої енергії та ентузіазму.

Ще можна виділити такий знак як Терези, оскільки для цих людей Меркурій і Венера приблизно однаково важливі. Лютий буде для них дуже сприятливим збалансованим місяцем через те, що його початок пройде під егідою сильної Венери, потім вона разом з Меркурієм об’єднає зусилля, щоб зробити життя Терезів ще краще, а потім, коли Венера піде на спад, Меркурій не дасть потонути в проблемах, адже вже встигне набрати обертів.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward