Народні прикмети: що не можна робити 13 серпня

event 10:29 Субота 13 Серпня 2022 БЛОГ

Православні згадують в цей день праведного Євдокима Каппадокіянина, покровителя сімейного вогнища. Також християни відзначають 13 серпня Євдокимове заговення перед Успенським постом — 2022 року він розпочнеться 14 серпня, а завершиться 27. Про це інформує Ukr.Media.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Наші прапрапрадіди в Євдокимов день забороняли лаятися з батьками та іншими літніми родичами. У народі вірили: якщо посваритися 13 серпня, помиритися до кінця вже не вийде і все життя доведеться страждати від докорів совісті.

Не можна 13 серпня вживати спиртні напої, а також вдаватися до веселих веселощів і азартних ігор. Батьки попереджали: долю програєш (тобто зіпсуєш).

Вони ж вірили, що в цей день треба слідувати голосу серця. Якщо 13 серпня бути надто розсудливим і “правильним”, можна сильно помилитися.

Водночас не слід зайво бути відвертим цієї суботи. Вважається, що 13 серпня краще змовчати, ніж поділитися з навколишніми почуттями чи думками.

Є й така народна прикмета на Євдокимов день: якщо хтось почне пліткувати, особливо про чужих дружин, то до його будинку прийдуть невдачі, зокрема й фінансові.

Читайте також: Прикмети на 12 серпня: народне свято,традиції та заборони дня

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: якщо 13 серпня на дорозі з’явилося багато вужів, то незабаром піде дощ.

Також прапрапрадіди помічали: якщо літає багато павутиння — спека затримається надовго.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо кішка почала чухати спину — насувається негода.

Тлумачення снів за місячним календарем

Сни цієї місячної доби, зазвичай, покликані зняти напругу в нас. Тому якщо ви побачите цієї ночі сюжети зі свого реального життя (ті обставини, які не дають вам спокою) отже, найближчим часом ситуація вирішиться сама собою. При цьому підсвідомість дає вам зрозуміти, що настав час її відпустити.

Якщо в ніч з п’ятниці на суботу вам насниться приємний сон, то протягом доби вам треба зберегти душевну рівновагу. Тоді є ймовірність, що сновидіння справдиться (якщо це фізично можливо).

Якщо в ніч з 12 на 13 серпня вам насниться, як ви злітаєте, значить, зараз ви знаходитесь на вірному шляху. Незабаром настане момент збирати каміння — чекайте його з вдячністю і готовністю ділитися.

Якщо цієї ночі ви падатимете або летітимете вниз (але при цьому не прокинетеся), значить, ваші кроки, здійснені в недавньому минулому, були помилковими. Хоча ви цього поки що і не усвідомлюєте. Намагайтеся проаналізувати свою поведінку і виправити те, що можна.

Якщо в цю ніч вас уві сні хтось буде на щось умовляти, запам’ятайте таке сновидіння. Швидше за все, незабаром таке станеться з вами в житті. Важливо слідувати тим самим шляхом, що й уві сні: якщо там ви погодилися на вмовляння, чиніть так само і в реальності. І навпаки.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward