Народні прикмети: що категорично не можна робити 19 травня

event 14:53 Четвер 19 Травня 2022 Суспільство

Православні 19 травня згадують святого Іова, у якого було 7 синів і 3 дочки. У народі цей день отримав назву Іов Горошник, оскільки саме в цей час було прийнято садити горох. Тільки рано вранці цього робити у жодному разі не можна. Інакше “горобці побачать — залишишся на бобах”, тобто ні з чим. Так вважали предки. Про це інформує Ukr.Media.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

На Іова рідним людям не слід з’ясовувати стосунки. Особливо це стосується братів і сестер. Якщо не послухатися цієї заборони, незабаром доведеться “забути свою спорідненість”. Іншими словами, розлучитися з близькими.

Вагітним жінкам не рекомендується 19 травня чіпати інших дітей. Якщо дама в положенні буде проявляти ніжність до чужої дитини, її власна почне нервувати. У це вірили наші прапрабабусі.

Вони ж не радили на Іова топтати росу. У цей день вона вважається цілющою: вмиєшся — весь рік хворіти не будеш, говорили в народі.

Крім того, в цей день існував особливий дівочий ритуал, пов’язаний з росою: її збирали на рушник і вимовляли над нею ім’я судженого. Потім матерію сушили на сонці і підносили її обранцеві. Ці маніпуляції повинні були “зробити” чоловіка ніжним і турботливим.

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: якщо до цього ранку на траві була роса, а на Іова її немає — скоро погода зміниться.

Також прапрапрадіди помічали: якщо кленовий сік не зупиняється (довго капає з обламаних гілок), буде ясний день.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо 19 травня пішов сліпий дощ (це коли з неба ллє, але водночас сонце світить), цього року буде багатий урожай.

Читайте також: Гороскоп на 20 травня 2022: що чекає на Лева, Тельця та інші знаки зодіаку

Тлумачення снів за місячним календарем

Сни, побачені в цю ніч зазвичай несуть у собі психологічні проблеми підсвідомості. Тому якщо сновидіння було неприємним, потрібно просто постаратися відпустити його. Якщо зробити це швидко не виходить, то слід розповісти про бачення воді, що біжить — вона занесе весь негатив із собою.

Крім того, цієї ночі можуть снитися сни, що означають успіх у найближчому майбутньому. Про нього скаже, наприклад, рух. Якщо в ніч з 18 на 19 травня ви кудись їхали, бігли, летіли — чекайте на підвищення по службі.

Про досягнення бажаного свідчить будь-яка завершеність уві сні. Наприклад, ви піднялися на гору, відстояли чергу, зупинили автобус — що завгодно, головне — домоглися того, чого хотіли.

Якщо в ніч із середи на четвер ви побачили безліч шляхів (доріг або, скажімо, дверей), зверніть особливу увагу на такий сон, вірніше, на ваш вибір. Якщо він виявиться вдалим, у житті можете приступати до рішучих кроків. Якщо результат уві сні вас розчарував — час діяти насправді ще не настав.

Останні новини
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward