Міноборони створює ще один додаток для військових “Армія+”: для чого він

Міноборони створює ще один додаток для військових “Армія+”: для чого він

Міністерство оборони створює застосунок для військових. Він матиме назву «Армія+».

Про це повідомив глава оборонного відомства Рустем Умєров.

«Часто чую від бійців скарги на надмірну паперову роботу – заповнення паперових журналів, безкінечні рапорти. Наше рішення – оцифрувати максимально все», – заявив він.

За словами Умєрова, військовослужбовці зможуть подати рапорт у декілька кліків. Також у додатку буде посвідчення захисника.

Читайте також: Зеленський пропонує пропонує урядам України та Польщі зустрітися на кордоні та обговорити питання блокади

«Відгук щодо служби, скарги та ідеї, комплексна база знань онлайн, можливість для самоосвіти – все це буде у єдиному місці», – додав міністр.

Як зазначив глава Міноборони, запуск додатка очікується влітку.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини